Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż pasek boczny

EMT16

Znakomita wydajność, efektywność i jakość ściegu! Dzięki ulepszonej dynamice ściegów w Melco cEMT16X częstotliwość „problemów z nitkami” jest zmniejszona do minimum. Oznacza to dłuższy czas pracy na maszynie i większy potencjał zwrotu inwestycji. Pomimo niesamowitej wydajności i efektywności, jakość ściegu jest wyjątkowa.

SWF MAS-12

Jedna z najbardziej wszechstronnych i przenośnych maszyn do haftowania przemysłowego ze względu na swoją kompaktową konstrukcję i cichą pracę.

HAFCIARKA 6-GŁOWICOWE SWF K-UK1206-45

Najwyższej klasy przemysłowa hafciarka wolnoramienna, 6-głowicowa.

HAFCIARKA 4-GŁOWICOWA SWF K-UH1204-45

Koreańska, wszechstronnie wyposażona, najwyższej klasy przemysłowa hafciarka wolnoramienna (z opuszczanym stołem, do elementów gotowych), 4-głowicowa

HAFCIARKA 8-GŁOWICOWA SWF KS-UH1208-45

Koreańska, wszechstronnie wyposażona, najwyższej klasy przemysłowa hafciarka wolnoramienna (z opuszczanym stołem, do elementów gotowych), 8-głowicowa.

Plotery używane

Dobrej jakości ploter wcale nie musi być nowy. Używane plotery stanowią idealne rozwiązanie, gdy zależy nam na znacznych oszczędnościach, ale jednocześnie nie chcemy rezygnować z wysokiej jakości urządzenia. W DMPlot potrafimy znaleźć maszyny z rynku wtórnego w świetnym stanie, ponieważ jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją sprzętu, ale także jego naprawą, dlatego zapewniamy urządzenia w dobrej kondycji technicznej. Każdorazowo wspieramy także klientów w instalacji ploterów.

HAFCIARKI 6-GŁOWICOWE SWF K-UH1206-45

Najwyższej klasy przemysłowa hafciarka wolnoramienna, 6-głowicowa