Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Pokaż pasek boczny

Atexco Model Y

Ciężka i doskonale zaprojektowana konstrukcja, japońskie podzespoły, przemysłowe i bardzo szybkie głowice grayscalowe firmy Kyocera, magnetyczna bieżnia i silniki posuwu karetki, opcjonalny podajnik na Big Jumbo Roll, system stałego zasilania z modułem odgazowywania atramentu, precyzyjny system podawania materiału obsługujący nawet papier o gr. 18gr/m² oraz wiele innych cech powodują, że Model Y jest najszybszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w swojej klasie przeznaczonym dla profesjonalistów druku tekstylnego.

Flora T180

Mamy do czynienia z nowym modelem Flory T180 do druku wielkofermowym na tekstyliach. Chińska marka Flora wychodzi naprzeciw rynkowi poligraficznemu ze swoją szeroką gamą drukarek tekstylnych o różnych formatach i zastosowaniach – od mniejszych maszyn aż po drukarki Single Pass. Model T180 to duża drukarka do precyzyjnego druku na tkaninach w 4 do 8 kolorach.

Prasa termotransferowa TheMagicTouch HTP123 Pro 42×42 cm

Wysokiej jakości, profesjonalna prasa termotransferowa o powierzchni 42x42 cm z wysuwaną dolną płytą roboczą, z możliwością szybkiej wymiany blatu na inne rozmiary co sprawia, że praca na niej jest prosta i przyjemna.

Kornit Atlas

Przedstawiamy najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązanie do drukowania odzieży bezpośredniej Kornit - Atlas Kornit!  Idealna przemysłowa drukarka DTG do produkcji seryjnej, pozwalająca cieszyć się nieograniczonymi możliwościami i niezrównanym całkowitym kosztem posiadania

Kornit Avalanche DC Pro

Kornit Avalanche DC Pro to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie do drukowania z użyciem atramentu białego i atramentu białego, które umożliwia drukowanie t-shirtów szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Flora TX2000EP

Mamy do czynienia z nowym modelem Flory TX2000EP do druku wielkofermowym na tekstyliach. Chińska marka Flora wychodzi naprzeciw rynkowi poligraficznemu ze swoją szeroką gamą drukarek tekstylnych o różnych formatach i zastosowaniach – od mniejszych maszyn aż po drukarki Single Pass. Model TX2000EP do szybka drukarka sublimacyjna o zgrabniejszych gabarytach niż jej większa siostra TX3200DS która drukuje na 4 do 8 głowicach marki Epson.

Kornit Avalanche HD6 / HDK

Przedstawiamy Kornit Avalanche HD6, solidną, wysokonakładową przemysłową maszynę drukującą z technologią HD. Drukarka nowej generacji znacznie obniża zużycie atramentu i zapewnia delikatniejszy, natychmiast zauważalny efekt. Uzyskaj druk wyjątkowej jakości za niewielkie koszta.

Flora T260

Mamy do czynienia z nowym modelem Flory T260 do druku wielkofermowym na tekstyliach. Chińska marka Flora wychodzi naprzeciw rynkowi poligraficznemu ze swoją szeroką gamą drukarek tekstylnych o różnych formatach i zastosowaniach – od mniejszych maszyn aż po drukarki Single Pass. Model T260 to duża drukarka do precyzyjnego druku na tkaninach w 8 kolorach.

EPSON SureColor SC-F9400H – sublimacja z kolorami fluo

64-calowe drukarki sublimacyjne SureColor SC-F9400H i SC-F9400 to najnowsze produkty serii F, przeznaczone do szybkiego, wysokonakładowego drukowania na odzieży, tkaninach, miękkich szyldach i innych materiałach promocyjnych.

Kornit Storm II

Kornit Storm II to idealne rozwiązanie do drukowania cyfrowego, spełniające potrzeby wysokonakładowych drukarek produkcyjnych. Dzięki podwójnym paletom, systemowi atramentu o pojemności 1,5 litra, w pełni zautomatyzowanym procesom i zaawansowanemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, jest specjalnie zaprojektowany do całodobowego nieprzerwanego użytku przemysłowego.