Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Pokaż pasek boczny

Roxy drukarka do tekstyliów „All-in-one”

Odkryj zupełnie nowe możliwości! ROXY - to kompleksowe rozwiązanie do rozpoczęcia do rozpoczęcia przygody z drukiem na tekstyliach. Kompaktowy system - pierwsza na świecie drukarka typu "All-in-One" do druku koszulek który zawiera system suszący oparty o drukarkę Ricoh Ri100 i system suszący Ricoh Rh100. Idealny do wydruków spersonalizowanych i produkcji małych serii. W sam raz dla każdego, dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze. ROXY zapewni w pełni profesjonalny efekt w mgnieniu oka bez profesjonalnej wiedzy i wielu lat doświadczenia.

Atexco Model X HS

Ta nowoczesna wersja drukarki z zestawem 8 głowic ustawionych w dwóch rzędach, w podwójnym CMYK’u drukuje osiągając maksymalną prędkość druku wynoszącą 846 m²h. Model-X HS to nie tylko świetne głowice, ale także rozwiązania znane z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli maszyn np. magnetyczny system przesuwu karetki. Rozwiązanie to eliminuje konieczność zastosowania wielu mechanicznych, szybko zużywających się części takich jak paski, przekładnie, rolki, łożyska. Karetka jest przesuwana dzięki magnetycznemu silnikowi liniowemu, co ma ogromny, pozytywny wpływ na szybkość i precyzję druku. Zalety magnetycznych silników odczuwalne są także pod względem ekonomicznym i ograniczają potrzebę częstych remontów maszyny. Przy trzy zmianowej produkcji drukarka jest w stanie wydrukować wstęgę o długości 20300 m² (11280 mb).

Flora T180

Mamy do czynienia z nowym modelem Flory T180 do druku wielkofermowym na tekstyliach. Chińska marka Flora wychodzi naprzeciw rynkowi poligraficznemu ze swoją szeroką gamą drukarek tekstylnych o różnych formatach i zastosowaniach – od mniejszych maszyn aż po drukarki Single Pass. Model T180 to duża drukarka do precyzyjnego druku na tkaninach w 4 do 8 kolorach.

Flora TX2000EP

Mamy do czynienia z nowym modelem Flory TX2000EP do druku wielkofermowym na tekstyliach. Chińska marka Flora wychodzi naprzeciw rynkowi poligraficznemu ze swoją szeroką gamą drukarek tekstylnych o różnych formatach i zastosowaniach – od mniejszych maszyn aż po drukarki Single Pass. Model TX2000EP do szybka drukarka sublimacyjna o zgrabniejszych gabarytach niż jej większa siostra TX3200DS która drukuje na 4 do 8 głowicach marki Epson.

Kornit Vulcan

Nowy Vulcan firmy Kornit to platforma cyfrowa, która po raz pierwszy rywalizuje z sitodrukiem w średnich i długich seriach ze względu na swoją niezwykłą szybkość i wydajność atramentu.

Drukarka sublimacyjna EPSON SC-F100 w formacie A4

Epson SureColor SC-F100 to pierwsza drukarka sublimacyjna w formacie A4 od firmy Epson. Ta kompaktowa drukarka sublimacyjna została zaprojektowana w celu poszerzenia możliwości biznesowych. Jest to możliwe dzięki osiąganiu wysokiej jakości druku, na szerokiej gamie produktów reklamowych i upominkowych.  Model SC-F100 zapewnia małym firmom szybki czas realizacji zleceń i niski całkowity koszt posiadania (TCO). Więcej informacji na stronie www.api.pl.

DTG Azon Tex Pro

Drukarka do bezpośredniego nadruku na odzieży (DTG - direct to garment), europejskiego producenta Azon. Sprzet charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami pracy, wysoką jakością, wydajnością i trwałością nadruków. Dedykowane do tego urządzenia tusze, pozwalają na ekonomiczne drukowanie na wszelkich materiałach, z rozdzielczością sięgającą 1440dpi. Dostępność dużej gamy stołów roboczych pozwala na planowanie nadruków na szerokiej gamie odzieży. Do urządzenia - w zestawie - dedykowane jest oprogramowanie Azon RIP, pozwalające na wygodną pracę, podgląd poszczególnych warstw tuszu, edycję parametrów pracy. Azon RIP posiada także funkcję pokazującą zużycie i cenę tuszu aktualnie drukowanej grafiki Azon TexPro jest drukarką o dużej wydajności - nawet do 50 jasnych i 15 ciemnych koszulek na godzinę, przy wyjątkowo konkurencyjnej cenie nadruku: od 0,30$ / A4 / CMYK;  0,70$ / A4 / CMYK + W. Za jakość i oszczędność tuszu odpowiada dobre i sprawdzone oprogramowanie Azon RIP. Azon TexPro nie wymaga częstych wymian głowic drukujących. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego tuszu, głowica drukująca pozostaje sprawna przez lata!!! Zestaw startowy zawiera: • 1 zestaw kartridży CMYK po 220ml każdy + 4 kartridże White, 220ml • 1 standardowy stół roboczy do Tshirtów • 1 litr płynu Azon Precoat (podkład) • 250ml płyny czyszczącego TexPro Cleaner • 1 stół kalibracyjny 43/65cm • 1 arkusz do sprawdzania głowic • dodatkowe akcesoria (chip resetter, spray gun Wagner W550 - urządzenie do aplikacji podkładu na ciemne tekstylia) Główne zalety Azon Tex Pro: • wysoka rozdzielczość • trwałe nadruki, dzięki wysokiemu reżimowi produkcji oryginalnych tuszy • duży wybór stołów roboczych • wysoka wydajność • niski koszt wydruku • duża odporność druku na blaknięcie i spieranie Serwis i obsługa posprzedażowa: Prowadzimy autoryzowany serwis drukarek DTG Azon.

Kornit Breeze

Kornit Breeze to jednostolikowa, kompaktowa i najbardziej przystępna cenowo drukarka DTG oferująca kompletną, opatentowaną przez izraelską firmę Kornit Digital, najbardziej przemysłową technologię druku bezpośredniego na odzieży (DTG = Direct To Garment). Pole zadruku wynosi 35x45cm, realna wydajność ok. 20 koszulek na godzinę.

Prasa termotransferowa TheMagicTouch HTP123 Pro 42×42 cm

Wysokiej jakości, profesjonalna prasa termotransferowa o powierzchni 42x42 cm z wysuwaną dolną płytą roboczą, z możliwością szybkiej wymiany blatu na inne rozmiary co sprawia, że praca na niej jest prosta i przyjemna.

TexJet Echo2

Idealne urządzenie dla małych firm, solidny fundament do dalszego rozwoju.

Atexco Model Y

Ciężka i doskonale zaprojektowana konstrukcja, japońskie podzespoły, przemysłowe i bardzo szybkie głowice grayscalowe firmy Kyocera, magnetyczna bieżnia i silniki posuwu karetki, opcjonalny podajnik na Big Jumbo Roll, system stałego zasilania z modułem odgazowywania atramentu, precyzyjny system podawania materiału obsługujący nawet papier o gr. 18gr/m² oraz wiele innych cech powodują, że Model Y jest najszybszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w swojej klasie przeznaczonym dla profesjonalistów druku tekstylnego.