11. edycja FestiwalDruku.pl już we wrześniu!

18-19 września 2019 roku odbędzie największa w drugiej połowie impreza wystawiennicza w branży poligraficznej. Impreza wkroczyła w drugą dekadę działalności. Ostatnie lata pokazały dynamiczny rozwój Festiwalu.

– Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie naszą imprezą. Coraz szybciej znikają też wolne powierzchnie, w szczególności w sektorze dedykowanym szeroko pojętej poligrafii reklamowej. Wystawcy z zeszłego roku potwierdzili obecność na tegorocznej edycji, a już teraz zostały nam ostatnie wolne powierzchnie w hali druku. Cieszą nas pozytywne opinie i lojalność naszych stałych wystawców, a także duże zainteresowanie kolejnymi, debiutującymi firmami na targach – mówi Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży OOH magazine, organizatora Festiwalu.

Dla zwiedzających organizatorzy, jak co roku, przygotowali różnorodne wydarzenia specjalne: konkursy branżowe, warsztaty i szkolenia. Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne rozwiązania poligraficzne. Specjaliści z rynku reklamy i poligrafii, wchodzący w skład jury, wytypują najbardziej nowatorskie produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentowane na targach.

Po raz jedenasty odbędzie się też konkurs POS STARS na najlepsze display’e reklamowe. Tutaj również odbywa się głosowanie z udziałem profesjonalnego jury, które wybiera POS-y aż w 16 kategoriach. Najwyżej oceniane przez jurorów zgłoszenie otrzymuje dodatkowo nagrodę GRAND PRIX. Również targowa publiczność będzie mogła przyznać swoje trofeum.

Także sami wystawcy stawiają na aktywne uczestnictwo w targach i przyciągnięcie odwiedzających dodatkowymi atrakcjami, takimi jak: warsztaty, szkolenia i pokazy. Nie zabraknie również targowych premier wielozadaniowych urządzeń i instalacji maszyn do druku.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 18-19 września br. Równocześnie odbywać się będzie FestiwalMarketingu.pl.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny dla osób związanych z branżą reklamy i poligrafii.

Więcej informacji na: www.festiwaldruku.pl

 

Dodane tagi