Wielkoformatowe Seminarium Atrium w Opolu

Prelekcje zagranicznych i polskich ekspertów, panel prezentacyjny i demonstracyjny, część integracyjno-rozrywkowa. To wszystko czeka na uczestników 2-dniowego Seminarium Wielkoformatowego firmy Atrium Centrum Ploterowe!

Doroczne, jesienne Seminarium firma Atrium Centrum Ploterowe organizuje w różnych wyjątkowych regionach Polski. Tym razem w dniach 26-27.10.2017 firma zaprasza do Opola, w którym nieprzerwanie działa od blisko 25 lat.

Dzień pierwszy – case study

Oprócz wiedzy, swoje sukcesy branżowe zaprezentują Ci, którym wyżej wspomniane technologie i materiały pozwoliły rozwinąć wielkoformatowy biznes. Wiadomości użytkowników końcowych, poparte rynkowym know-how będą na pewno inspirującymi pozycjami w agendzie pierwszego dnia Seminarium.

Dzień pierwszy – rozrywka i integracja

Po solidnej dawce wiedzy i inspiracji dla uczestników Seminarium, organizator przygotował cześć wieczorną ze sportową zabawą i konkursami (nagrody o wartości od kilkuset do 10.000 zł) oraz czasem na wspólną integrację.

Dzień pierwszy i drugi - panel demonstracyjny

Pierwszego dnia będą czekały na uczestników plotery rolowe marki Mutoh oraz drukarki LED-UV tego producenta. Drugiego dnia uczestnicy przeniosą się do pobliskiej siedziby Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos, gdzie będą czekać na uczestników największe urządzenia do druku przemysłowego.

Dzień drugi – warsztaty i zwiedzanie fabryki IKONOS

Drugiego dnia będą miały także miejsce warsztaty druku sublimacyjnego, warsztaty przygotowania plików (Onyx) oraz… możliwość zwiedzania fabryki IKONOS.

Aby wziąć udział w Seminarium, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona.

Raport Dostawców Mediów i Maszyn jest patronem medialnym wydarzenia.

www.atrium.com.pl

Dodane tagi