Warsztaty z oprogramowania ONYX

2 czerwca, w Opolu odbędzie się teoretyczno-praktyczne szkolenie z oprogramowania RIP – ONYX 12.

Organizator – Atrium Centrum Ploterowe - zaprasza wszystkich tych, którzy chcieli by podnieść swoje umiejętności obsługi Onyx'a, poznać nowe praktyczne umiejętności czy też poznać zaawanowane produkty z rodziny Onyx jak np. Thrive.

- Sportowy samochód bez mistrza kierownicy jest jak ploter bez zaawansowanego oprogramowania RIP. Wraz z ploterami Mutoh ValueJet od lat dostarczamy najwyższej, światowej klasy oprogramowanie ONYX - mówi Michał Pytel, z działu ploterów Atrium Centrum Ploterowe. - Dlatego otwieramy nowy cykl szkoleń, na których przekażemy nasza wieloletnią wiedzę i doświadczenie z wykorzystaniem najnowszej, 12 wersji Onyx’a - dodaje.

Onyx 12 oferowany jest w 3 wersjach: RipCenter, PosterShop, ProductionHosue różniące się zestawem dostępnych narzędzi, funkcji, obsługiwanym sprzętem czy ich ilością.

- Podsumowując, dwunasta wersja Onyxa dostarcza potężną ilość zmian, ulepszeń i nowych produktywnych narzędzi. Lista ulepszeń i ich wpływ na oszczędność czasu i kosztów jest na tyle imponująca, że zakup Onyxa 12 można traktować jako inwestycję krótkoterminową z bardzo krótkim czasem zwrotu. To samo się tyczy użytkowników, posiadających starsze wersje – postęp i prędkość zwrotu będzie wysoce zauważalny. Nowa wersja Onyxa to coś więcej niż kolejny numerek w nazwie. To nowa, sprawdzona jakość. - mówi Paweł Stania z działu marketingu firmy Atrium, dystrybutora oprogramowania Onyx w Polsce.

Rejestracja na warsztaty na stronie organizatora i dystrybutora oprogramowania ONYX – Atrium Centrum Ploterowe.

www.atrium.com.pl

Dodane tagi