NOWOŚĆ

Metsä Board zwiększy dostępność białych kraftlinerów

Metsä Board zwiększy dostępność białych kraftlinerów

Należąca do grupy Metsä spółka Metsä Board ogłosiła uruchomienie nowej usługi WKL Common Stock Service, której celem jest usprawnienie i poprawa jakości realizacji zamówień białych kraftlinerów w Europie kontynentalnej.

Dążąc do rozwoju usług zorientowanych na potrzeby klientów, Metsä Board stworzyła tę nową usługę, aby poprawić dostępność białych kraftlinerów i pomóc przetwórcom tektury falistej w szybszym reagowaniu na potrzeby rynku i zwiększaniu konkurencyjności. Nowa usługa Common Stock, która zaczęła być dostępna w marcu, zapewnia przetwórcom łatwy i pewny dostęp do gotowych, standardowych zwojów białego kraftlinera, które są przechowywane w magazynie Metsä Board w Lubece.

W ramach tej usługi oferujemy dostawy zgodne ze standardem just-in-time, dzięki poprawie dostępności lokalnych zapasów. Obejmuje ona kompleksową stałą ofertę składającą się z produktów o standardowych w branży parametrach, zoptymalizowanych pod kątem wymagań rynku.

- Usługa ta ma pomóc przetwórcom tektury falistej w zwiększaniu konkurencyjności, pozyskiwaniu nowych klientów i organizacji specjalnych promocji, a także w reagowaniu na jednorazowe i pilne zlecenia. Jesteśmy zachwyceni entuzjastycznymi opiniami naszych klientów, którzy uznają Common Stock za znakomitą odpowiedź na coraz krótsze terminy realizacji zamówień -  powiedział Veijo Korkalainen, VP Sales, White Kraftliners.

www.metsaboard.com

Dodane tagi