NOWOŚĆ

Color Laboratory MD: Ewolucja tuszy nabiera tempa jak Cyklon!

Color Laboratory MD: Ewolucja tuszy nabiera tempa jak Cyklon!

Nowe atramenty Chimigraf serii „Cyclone” to kontynuacja „success story” pochodzenia europejskiego która towarzyszy rynkowy poligraficznemu już w całej Europie, a dzięki firmie Color Laboratory MD, mają prężnego przedstawiciela również na rynku polskim zdobywając w roku 2017 Złoty Medal OOH magazine - w zeszłym roku „starszy”  brat Cyclone, Chimigraf Energy zdobył tę nagrodę.

Do tej pory to jeden z najbardziej pożądanych atramentów pełnego zakresu ofert atramentowych Chimigraf, który obejmuje co dusza poligraficzna zapragnie: UV, LED, solwent, mild & true eco-solwent, single-pass & na bazie oleju, wody, impregnowania oraz primery, to czego możemy się spodziewać?

Drukarnie  poszukujące  niezwykle szerokiego zastosowania atramentów dla m.in. drukarek hybrydowych, to informacje dla Was! Przypominamy iż mamy do czynienia z nadrukiem na podłożach miękkich takich jak banery, plandeki, backlit, folie, tapety, rożnego rodzaju tkaniny gdzie wymagana jest wysoka elastyczność tuszy, dużym wyróżnikiem w nadruku na podłożach sztywnych, twardych jak tektury, kartony, drewno, pianki, akryl, pleksi, płyty gipsowe ale też szkło, metal i blacha jest wysoka przyczepność na tych właśnie mediach.

To tutaj nowa seria „Cyclone” przyciągnęła naszą uwagę. Moc elastyczności i zarazem posiadanie wyróżniającej się znakomitej adhezji to ciągła ewolucja na rynku poligraficznym.

Szersza gama kolorów

Oprócz bardzo dobrze nam znanej konfiguracji CMYK+White w świecie druku UV LED oraz dodatkowych opcji dla wymagających szerszego wachlarza ofert dla swoich klientów w tym m.in. efekty 3D używając Varnish, dla jeszcze lepszych wyników w kolorystyce jest najczęściej do wyboru ponadto Light Magenta i Light Cyan. Szereg drukarni używających Cyclone wzbogaca swój asortyment o Light Yellow i Light Black tworząc w jednej linii LightCMYK.

Budujemy przyszłość na bogatym w kolorze - fundamencie sukcesu!

Oficjalnym polskim dystrybutorem europejskich atramentów KAO Chimigraf jest Firma Color Laboratory MD z Warszawy.

www.color-laboratory.com

MW

Dodane tagi