NOWOŚĆ

Kolejne Warsztaty Akademii Lasera już 26 kwietnia

Kolejne Warsztaty Akademii Lasera już 26 kwietnia

Na wszystkich zainteresowanych technologią laserową czekają kolejne warsztaty Akademii Lasera, które odbędą się 26 kwietnia 2018 r. w Kórniku k. Poznania.

Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem. Ułatwia tworzenie ciekawej i bogatej oferty. Każdy, kto chce zdobyć fachową wiedzę i jak pozyskać umiejętności powinien wybrać się na Akademię Lasera.

Jest to szkolenie z zakresu zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zaprezentowana zostanie praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz znakowarce fibrowej. Pokazane zostaną procesy grawerowania, znakowania i cięcia różnych materiałów.

Akademii Lasera oferuje inspirację do nowych rozwiązań, nowe kontakty w branży, dostęp do oferty specjalnej na zamówienia, szansę na więcej zleceń, pakiet próbek, certyfikat i wiele innych korzyści.

Zapisy na wydarzenie TUTAJ. Kolejna edycja, dwudniowa, odbędzie się 14-15 czerwca 2018 r. w Bytomiu.

KL

Dodane tagi