Aktualności, Druk Cyfrowy

Polskie Drukarki UV od Imago Printer

Doświadczenie i pasja pozwalają Imago Printer na tworzenie kompleksowych, autorskich rozwiązań – nie tylko maszyn drukujących typu flatbed, ale też urządzeń peryferyjnych i dedykowanych aplikacji.

– Projektujemy i produkujemy drukarki UV LED do produkcji małoseryjnej, zamówień biznesowych i personalizacji oraz drukarki Ekosolwent do niezniszczalnego druku w anodowanym aluminium. Wszystkie urządzenia powstają w naszej siedzibie w Warszawie. W tym samym miejscu znajduje się też dział serwisowy, którego zespół prowadzi fachowy serwis zdalnie, stacjonarnie oraz z dojazdem do Klienta – mówi przedstawiciel Imago Printer.

Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się 14 i 15 września w EXPO XXI Warszawa podczas targów reklamy i druku Festiwal Marketingu na stoisku F1 w hali druku.

A na stoisku poznasz polską małoformatową drukarkę UV wyposażoną w innowacyjny system obiegu białego atramentu, który całkowicie eliminuje problem jego zasychania, dowiesz się, jak rozwiązać swoje problemy z drukiem UV, zdobędziesz odpowiedzi na pytania dotyczące technologii druku, odkryjesz sposób na tworzenie niezniszczalnych metalowych tabliczek oraz zainspirujesz się pomysłami na biznes.

#drukuv #polskaprodukcja #drukcyfrowy #flatbed #drukarkauv #polskadrukarkauv

Related Posts