Wielki Format

RoadShow 2022 Atrium i IKONOS w Bydgoszczy i Gdańsku

RoadShow 2022

Firma Atrium Centrum Ploterowe wraz z IKONOS organizuje RoadShow w miesiącach lipiec –sierpień 2022. Najbliższe terminy spotkań to Bydgoszcz 12 lipca oraz Gdańsk – 14 lipca.

Udział w Road Show jest bezpłatny. Na wybrany termin należy się zarejestrować (formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie Atrium).

Niniejszy cykl pokazów, to okazja do wymiany doświadczeń i licznych inspiracji. To także bodziec do przygotowania ciekawszej, szczegółowej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami.

Firma Atrium i IKONOS chce pokazać potencjalnym użytkownikom ploterów Mutoh oraz Summa, że drukarki można stosować nie tylko w klasycznej poligrafii czy reklamie. RoadShow to okazja do poszukiwania nisz rynkowych, gdzie umiejętnie pokazany wydruk można sprzedać z dużym zyskiem. Na szczególną uwagę zasługują tu prezentacje i pokazy najnowszych ploterów DTF, gdyż jest to nowa rewolucyjna technologia nadruku na koszulkach, która pokonuje wiele ograniczeń obecnie stosowanych technik. Pojawiła się na rynku jako odpowiedź na niską odporność lub  wzrastające koszty produkcji reklamy na tekstyliach, czasochłonność i długość procesu  tzw. „przygotowalni”.

Program RoadShow:

– prezentacje i pokazy najnowszych ploterów DTF;

– prezentacje i pokazy najnowszych ploterów eko/żywicznych od Mutoh;

– prezentacje i pokazy najnowszych ploterów sublimacyjnych od Mutoh;

– prezentacje i pokazy najnowszych ploterów LED/UV do gadżetów od Mutoh;

– prezentacje i pokazy najnowszych ploterów tnących Summa S One z serii D;

– prezentacja materiałów.

Prezentowane wydruki będą wykonywane na materiałach (mediach) od IKONOS. Więcej informacji na stronie IKONOS.

Więcej TUTAJ.

OOH magazine jest partnerem medialnym wydarzenia.