Wielki Format

Atrium. Nowa oferta, nowe możliwości

Mutoh XpertJet 1682WR
Mutoh XpertJet 1682WR

Atrium Centrum Ploterowe konsekwentnie rozwija ofertę urządzeń do druku na materiałach tekstylnych oraz materiałach przeznaczonych do sublimacji. Nowością w portfolio firmy są przemysłowe plotery wielkoformatowe do druku bezpośredniego i pośredniego na tekstyliach: Eagle, Falcon i Dragon, portugalskiej marki MTEX NS. Urządzenia te charakteryzują się wysokim stopniem zaawansowania i innowacyjności.

Szybki druk na papierach sublimacyjnych zapewnia profesjonalny Dragon o szerokości 1,9 m, wyposażony w 8 lub 16 głowic. Falcon to ploter o szerokości 3,2 m, zaprojektowany do druku bezpośrednio na materiałach naturalnych. Do druku na materiałach poliestrowych MTEX oferuje model Eagle szeroki na 3,2 m. Wśród innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w ploterach MTEX możemy znaleźć magnetyczny napęd karetki, wbudowany system degazowania atramentów czy rozbudowany system utrwalania wydruków.

Wśród urządzeń oferowanych przez Atrium znajdują się także plotery służące do bezpośredniego zadruku tkanin, takich jak bawełna, poliestry, flagi oraz urządzenia drukujące na papierze sublimacyjnym renomowanej japońskiej marki Mutoh, której firma jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów „tekstylnych”, marka Ikonos wzbogaciła swoją ofertę o media przeznaczone do sublimacji – od papieru sublimacyjnego i przekładkowego do różnego rodzaju materiałów poliestrowych, które zastępują tradycyjne media produkowane na bazie PVC. W skład oferty mediów do sublimacji wchodzą cenione przez klientów tekstylia do podświetleń, materiały blokujące światło, dzianiny banerowe, dekoracyjne oraz flagi do sublimacji – klasyczne i perforowane. Katalog materiałów do sublimacji uzupełniają produkty z linii IKONOS Home Decor, czyli tkaniny do druku sprawdzające się jako materiały dekoracyjne i wykończenia wnętrz. Oferta obejmuje materiały do produkcji ręczników, naarzut, koców, obić, poduszek, maskotek oraz tkaniny z mikrofibry do produkcji np. ściereczek do czyszczenia okularów i szkła. Wachlarz mediów do druku na tekstyliach zamykają wysokiej jakości atramenty do sublimacji – Ultra Vision Sublimacja Plus oraz atramenty DS2 firmy Mutoh.

www.atrium.com.pl