Wielki Format, Artykuły Promocyjne

Drukarki NeonJet i giętarki Ovili – Modico Graphics z nowościami na Festiwalu Marketingu i Druku

Firma Modico Graphics zaprezentuje na swoim stoisku podczas przyszłotygodniowych targów maszyny ze swojej oferty: drukarki NeonJet i giętarki Ovili. 

Drukarki UV NeonJet

Urządzenia NeonJet oferują wydruki w wysokiej rozdzielczości w kilka sekund. Można na nich drukować dzieła sztuki, teksty, zdjęcia itp. Nadruk najwyższej jakości zapewnia technologia UV-Led, która umożliwia druk na plastikach (obudowa telefonu, pendrive’y, tabliczki akrylowe), drewnie (pudełka na wino, dekoracje), szkle (butelka, szklanki, talerze), metalu (breloki, długopisy, pendrive’y, tabliczki …) i wielu innych. Drukarka jest kompaktowa i cicha, ze względu na niewielkie rozmiary drukarka UV Neonjet może być używana w dowolnym miejscu pracy.

Zaginarki Ovili

Ovili to europejska marka nowoczesnych urządzeń do zaginania i obróbki materiałów termoplastycznych. Urządzenia te są w stanie zagiąć większość materiałów termoplastycznych takich jak ABS, Akryl (plexi/PMMA), PC, PVC, PS i PET. W naszej ofercie posiadamy urządzenia, które są w stanie zagiąć materiał o grubości od 0,4 mm do 15 mm O PROMIEIU WEWNĘTRZNYM: od 0,4 mm do 5,0 mm . Nowością na rynku jest możliwość zagięcia materiałów zadrukowanych np tampo-drukiem, drukarką UV lub solventową.

Firma Modico Graphics zaprezentuje swoją ofertę na stoisku C20.

www.modico.com  |  www.modicographics.pl