Druk Cyfrowy

Ricoh wzmacnia dział sprzedaży w obszarze druku produkcyjnego i wielkoformatowego

Do zespołu Ricoh Polska dołączył Tadeusz Kuczkowski, który zajmie stanowisko Dyrektora Sprzedaży Systemów Produkcyjnych. W nowej roli będzie odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą systemów do druku produkcyjnego oraz druku wielkoformatowego.

– Cieszę się, że Tadeusz dołącza do mojego zespołu. Jego doświadczenie, umiejętności, znajomość branży i pomysły z pewnością pomogą w realizacji naszej strategii – mówi Stanisław Pieczara, odpowiedzialny za obszar sprzedaży w Ricoh Polska.

Tadeusz Kuczkowski jest związany z branżą poligraficzną od ponad 20 lat. Przez ostatnie 17 lat pełnił funkcję Paper Business Managera w Xerox Polska. – Ricoh jest producentem, który bardzo dobrze wpisuje się w zmiany, które zachodzą obecnie na rynku poligraficznym. Ja, jako osoba od lat działająca w tej branży, widzę w tym ogromny potencjał. Strategia Ricoh jest spójna z wizją nowej poligrafii opartej na płynnym połączeniu technologii offsetu i cyfry. Ricoh z sukcesami rozwija i dostarcza rozwiązania, które świetnie wpisują się potrzeby rynku, aby wspomnieć tylko planowaną na przyszły rok inkjetową maszynę arkuszową B2, o symbolu Z75 – powiedział Tadeusz Kuczkowski, Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w Ricoh Polska.

– Cieszę się, że możemy powitać na naszym pokładzie tak doświadczonego specjalistę, jak Tadeusz Kuczkowski. Druk produkcyjny to obszar, w którym widzimy bardzo duże możliwości wzrostu. Jestem pewien, że wiedza o rynku, jaką dysponuje Tadeusz z pewnością pozwoli nam zwiększyć sprzedaż i umocnić naszą pozycję  – powiedział Tomasz Nazaruk, CEO w Ricoh Polska.

www.ricoh.pl