Aktualności, Artykuły

Raport Dostawców Mediów i Maszyn wraz z katalogiem targowym już na rynku

Kolejny Raport Dostawców Mediów i Maszyn przygotowany został specjalnie z myślą o wrześniowych targach reklamy i poligrafii Festiwal Marketingu i Druku. Targi to ponowny „reSTART” branży, i jednocześnie największe w tym roku targi branżowe. 

W tym roku wydawca Raportu i organizator targów połączył siły z przedstawicielami targów Packaging Innovations. Współpraca zaowocowała największymi w tym roku targami dla branży reklamy, druku i opakowań. Na zwiedzających czekać będzie ponad 300 wystawców i szeroka oferta wydarzeń dodatkowych, premier i konkursów branżowych. Katalog targowy wydarzenia znaleźć można na kolejnych stronach magazynu. Na jego łamach targowi wystawcy dzielą się również swoimi case studies, nowościami i premierami.

Druk i poligrafia są nierozerwalnie związane z marketingiem, a ten z eventami. Reklama i wydarzenia powiązane są z gadżetami i artykułami promocyjnymi. Co więcej, branża opakowaniowa również jest mocnym elementem trade marketingowym – w końcu to niemy sprzedawca. Dlatego taka synergia skutkuje największą i najbardziej wyczekiwaną imprezą branżową w roku.

Można już pobrać bezpłatnie najnowsze wydanie Raportu TUTAJ.

A kto szuka inspiracji dla druku i poligrafii koniecznie musi pojawić się na wrześniowych targach Festiwalu Marketingu i Druku! Trwa rejestracja TUTAJ.