Wielki Format

Złote Medale dla Atrium Centrum Ploterowe na Festiwalu Marketingu i Druku

Atrium Centrum Ploterowe zdobyło dwa złote medale przyznawane przez Jury Festiwalu Druku za plotery: Efi Pro 30h, oraz Mutoh XpertJet 661UF.

Kilka informacji na temat wyróżnionych ploterów:

– EFI Pro 30h:

EFI Pro 30h to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED pozwoli na druk materiałach klasycznych, nietypowych „egzotycznych” czy też wrażliwych na wysoką temperaturę.

Hybrydowa, produkcyjna drukarka LED EFI ™ Pro 30h jest stworzona, aby oferować najwyższą jakość druku obrazu, wszechstronność i produktywność w konkurencyjnej cenie; drukuje na różnorodnych podłożach przy szerokiej gamie zastosowań. Efi Pro 30h skierowana jest do drukarni komercyjnych, producentów znaków oraz drukarni wielkoformatowych.

– Mutoh XpertJet 661UF:

Drukarka UV do gadżetów Mutoh XpertJet 661UF przeznaczona do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie A2 i jej mniejszy odpowiednik Mutoh XpertJet 461UF są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zindywidualizowane produkty oraz małe partie komercyjnych i przemysłowych nadruków.

Typowe zastosowania obejmują wydruki spersonalizowanych prezentów, produktów fotograficznych, artykułów promocyjnych (długopisy, zapalniczki i pamięci USB, itp.), trofeów sportowych, nagród, małego oznakowania informacyjnego… Zakłady produkcyjne wykorzystają urządzenia do znakowania paneli sterowania, nadruków na częściach i podzespołach, prototypowania wzorów i wielu innych. Zadruk szerokiej gamy materiałów pozwoli wejść w nowe, także niszowe rynki z wysokomarżowymi produktami i usługami.

Obie drukarki można skonfigurować w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadają się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei 6 kolor – lakier – pozwoli uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo.

Trwa rejestracja na targi: TUTAJ.