Artykuły Promocyjne

Wszystko do sublimacji – nowy portal Sublimuj.pl

Firma Atrium Centrum Ploterowe ma przyjemność poinformować o nowo powstałej stronie internetowej dotyczącej sublimacji. Na stronie znaleźć można informację oraz ofertę o ploterach do druku sublimacyjnego oraz druku na tkaninach, ofertę kalandrów oraz mediów do druku sublimacyjnego marki IKONOS.

Druk sublimacyjny to proces wykorzystujący zjawisko sublimacji, do którego wykorzystuje się specjalne atramenty oraz papiery przeznaczone do sublimacji. Następnie przy użyciu prasy i wysokiej temperatury, przenosi się druk na materiał wykonany w większości z poliestru lub z poliestrową

powłoką. Druk sublimacyjny jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, w tym pranie. Wydruk na odzieży nie traci na jakości co czyni go najtrwalszą metodą znakowania.

Opłacalność druku sublimacyjnego pojawia się zarówno w przypadku zamówień indywidualnych, pojedynczych, jak i w przypadku dużych produkcji. Nadruki na odzieży wykonane metodą sublimacji są przewiewne, a sam nadruk jest praktycznie nie wyczuwalny w dotyku.

W nowym serwisie można poznać całe know-how o druku sublimacyjnym, jak i tekstylnym.

www.sublimuj.pl