Artykuły Promocyjne

Oprogramowanie laserowe zdefiniowane na nowo: Trotec przedstawia Ruby®

Oprogramowanie laserowe Ruby® na nowo definiuje pracę z laserem. Towarzyszy użytkownikowi w procesie od pomysłu do gotowego produktu. Oferuje bezprecedensową wartość dodaną dla grawerów, drukarni, wytwórców oraz szkół. Platforma gwarantuje rentowne przetwarzanie zamówień online i po raz pierwszy dostarcza użytkownikom sieciowe i w pełni cyfrowe rozwiązanie.

Inteligentna przyszłość

– Maszyny laserowe w przyszłości będą w pełni zdigitalizowane  – zapewnia Dr. Andreas Penz, dyrektor zarządzający Trotec Laser GmbH. “Zespół Trotec od kilku lat intensywnie pracował nad nową generacją oprogramowania. Nowa, skalowalna architektura oprogramowania została stworzona od zera. Teraz zamówienia klientów będą mogły być realizowane znacznie szybciej. W ten sposób ponownie wyznaczamy nowe standardy w naszej branży. Nasi klienci będą czerpać z tego korzyści już od samego początku. Będą mogli rozpocząć cyfrową zmianę w swojej firmie, by przygotować ją na przyszłość – mówi Penz, podkreślając tym samym misję marki Trotec i znaczenie digitalizacji.

Oprogramowanie graficzne do lasera. Dla zapewnienia płynności pracy.

Zarówno tworzenie projektów, elementów zawierających zdjęcia lub napisy, jak również wprowadzanie poprawek jest szybkie i proste. Wszystkie narzędzia, których potrzebuje użytkownik lasera znajdują się już w oprogramowaniu. Ruby® umożliwia bezpośrednie importowanie plików pdf, svg, png, ai itp. Złożony proces przesyłania prac z programu graficznego do lasera nie jest już potrzebny. – Te funkcje zmniejszają o połowę czas potrzebny na przygotowanie produktu od fazy pomysłu do ukończenia – podsumowuje Penz.

Wiele laserów, nieograniczona liczba użytkowników, dostęp z dowolnego miejsca. 

Oprogramowanie Ruby® łączy urządzenia laserowe w jedną sieć – lokalnie lub zdalnie. Zadania mogą być wysyłane do wielu urządzeń z komputera PC lub Mac. Są wgrywane do zintegrowanej bazy maszyny laserowej i przetwarzane bez konieczności podłączania komputera. Dzięki innowacyjnemu procesowi projekty mogą być przygotowywane przez jednego użytkownika, a realizowane przez innego – niezależnie od miejsca: w biurze, domu lub warsztacie. Poprzez zintegrowany i etapowy proces pracy Trotec dokonuje przełomu w zakresie zarządzania użytkownikami.

Pracuj na komputerze Mac lub PC. Pełna niezależność od system operacyjnego.

Nowa platforma uruchamiana w przeglądarce internetowej oferuje użytkownikom laserów możliwości, na które od dawna istniało zapotrzebowanie, ale dotychczas nie były dostępne – całkowitą niezależność od systemu operacyjnego.

Ruby® oraz Speedy 400 stanowią teraz jedno – najinteligentniejszy i najszybszy laser na świecie.

Ruby® – najinteligentniejsze oprogramowanie laserowe oraz Speedy 400 – najszybsza grawerka laserowa na świecie – stają się jednością. “Speedy 400 Run on Ruby®” wyposażony jest w panel dotykowy, który umożliwia pracę lasera w sieci za pomocą połączenia Ethernet lub WiFi bez konieczności podłączania dodatkowego komputera.

Wszyscy użytkownicy ploterów laserowych z serii Speedy mogą skorzystać z Ruby® 2.

Wraz z oficjalną premierą wszyscy właściciele grawerek laserowych z serii Speedy mogą czerpać korzyści z Ruby®. Każda maszyna z serii Speedy może zostać zaktualizowana o oprogramowanie Ruby® bezpłatnie do 31 października 2021 r. Przy zakupie nowego systemu laserowego Speedy,  Ruby® jest dodawane bezpłatnie. Od 1 listopada 2021 r. aktualizacja do Ruby® będzie odpłatna. Proces aktualizacji jest prosty – parametry materiałów oraz prace laserowe zostaną przeniesione do nowego oprogramowania.

Ruby® jest dostępne do pobrania od 15 lipca 2021 r. na stronie ruby.troteclaser.com.