Wielki Format

Mutoh Europe powołuje Dyrektora Generalnego ds. Sprzedaży

Mutoh Europe nv, EMEA HQ Mutoh Industries Co. Ltd, japońskiego producenta drukarek wielkoformatowych, ogłasza, że ​​Frank Schenk (52) został mianowany na stanowisko General Manager Sales, EMEA, podlegając dyrektorowi zarządzającemu Mutoh Europe Mitsuo Takatsu. Jako absolwent elektrotechniki Frank Schenk będzie kierował i zespołami sprzedaży wsparcia sprzedaży Mutoh Europe nv (Oostende, Belgia) i Mutoh Deutschland Gmbh (Düsseldorf, Niemcy).

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z obecności na pokładzie Franka Schenka. Możemy polegać na jego prawie 25-letnim doświadczeniu w branży wielkoformatowego druku cyfrowego. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i silnemu ukierunkowaniu na sprzedaż i dystrybucję, Frank doskonale pasuje do naszej organizacji. Będzie zarządzał naszą istniejącą, rozległą siecią certyfikowanych dystrybutorów w regionie EMEA i dalej rozwijał rozwój naszego biznesu – komentuje Mitsuo Takatsu.

– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do zespołu Mutoh – mówi Frank Schenk. – Zawsze byłem pod wrażeniem rozwoju firmy Mutoh i doskonałych drukarek, które opracowują i produkują w Japonii. Mutoh cieszy się dobrą opinią na rynku dzięki swojej wysokiej jakości i niezawodnym produktom. Nie mogę się doczekać spotkania z doświadczonymi lokalnymi zespołami Mutoh, jak również z dystrybutorami Mutoh, aby skonsolidować nasze obecne działania i rozwinąć działalność Mutoh na specjalistycznych niszowych rynkach przemysłowych i tekstylnych.

Plotery Mutoh dostępne są u polskiego dystrybutora – firmy Atrium Centrum Ploterowe z Opola.

www.atrium.com.pl