Aktualności, Artykuły

Color Group i Falter – kolejni wystawcy z ofertą na FestiwalDruku.pl

Color Group i Falter to kolejne firmy, których ofertę będzie można zobaczyć na wrześniowych targach FestiwalDruku.pl. W tym momencie lista wystawców liczy już ponad 180 firm. Kluczowi gracze rynku dołączają do wystawców tego wrześniowego restartu branży, a na targowej mapie zostały już tylko 2 wolne stoiska.

Wystawcy już czekają na możliwość zaprezentowania swojej oferty podczas wrześniowego eventu. – Pomimo otwarcia większości działów gospodarki wśród przedsiębiorców panuje niepewność co do sytuacji pandemicznej, co bezpośrednio przekłada się na opóźnianie lub wstrzymywanie decyzji inwestycyjnych. Mamy nadzieję, że Festiwal Druku pokaże wszystkim, że branża reklamowa nabiera ponownie oddechu i inwestycje są potrzebne – mówi Marek Stysz, współwłaściciel firmy Color Group. – W tym roku skupiamy się na druku w technologii UV LED. Pokażemy dużą drukarkę stołową Red-On FB2513 wyposażoną w głowice Ricoh oraz mniejszą Red-On FB6090 Pro drukującą na gadżetach reklamowych. Ciekawym dodatkiem do tej drukarki jest moduł umożliwiający druk bezpośrednio na butelkach, kubkach, czy puszkach – dodaje.

Szeroką ofertę zaprezentuje także firma Falter. – Bardzo się cieszymy z możliwości bezpośredniego spotkania ze stałymi oraz nowymi klientami. Na FestiwalDruku.pl przygotowaliśmy kompleksowy przekrój technologii druku. Począwszy od druku atramentowego LFP, poprzez technologię drylab, kończąc na druku sublimacyjnym, DTG oraz UV.  Zaprezentujemy media do druku i atramenty marki Solution, doskonale znane papiery Hahnemühle FineArt oraz urządzenia firmy Canon. Eksperci na naszym stoisku doradzą w zakresie danej technologii oraz przy wyborze materiałów i urządzeń do drukumówi Anna Cieśla Prezes Zarządu firmy Falter.

Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Trwa rejestracja na targi. Zarejestruj się TUTAJ.

Warto dodać, że w ubiegłym roku Festiwal Marketingu & Festiwal Druku były jednymi z niewielu targów, które odbyły się w czasie pandemii.  Wydarzenie zgromadziło blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców.