Aktualności, Artykuły Promocyjne, Wielki Format

SureColor SC-F10000H w ofercie Epson

EPSON

Po udanym  wprowadzeniu na rynek pierwszej 76-calowej przemysłowej drukarki termosublimacyjnej do tekstyliów firma Epson ogłosiła rozszerzenie oferty o nową drukarkę z serii SureColor: SC-F10000H.

Drukarka SureColor SC-F10000H została opracowana głównie w celu szybkiego, wysokonakładowego drukowania sublimacyjnego. Jej solidna konstrukcja zapewnia spójność, niezawodność oraz wysoką jakość. Urządzenie ma wszechstronne zastosowanie, m.in. w modzie, produkcji odzieży sportowej, meblarstwie i reklamie.

Model SC-F10000H jest wyposażany opcjonalnie w dwa różne, rozszerzone zestawy atramentów, które zapewniają najwyższą jakość wydruków przy różnorodnych zastosowaniach, np. przy nadrukach na odzieży czy artykułach promocyjnych.

Pierwsza konfiguracja zestawu atramentów to CMYK z oryginalnym fluorescencyjnym różowym i fluorescencyjnym żółtym atramentem, przeznaczona do modnej odzieży sportowej i odzieży wymagającej żywego odwzorowania kolorów, natomiast  druga opcja konfiguracji to CMYK z atramentami w kolorze jasnobłękitnym i jasnopurpurowym, zaprojektowanym w celu zmniejszenia ziarnistości wydruku.