Aktualności, Artykuły Promocyjne

Organizatorzy Festiwalu Tkanin 2021: było warto!

API.PL

Za nami pierwsza edycja Festiwalu Tkanin zorganizowanego przez API.PL. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt firm z branży druku na tekstyliach. Zainteresowaniem uczestników Festiwalu cieszyły się nowości, w tym m.in. tkaniny do produkcji reklamowej i home decor oraz autorskie rozwiązanie do transferu DTF z roli na rolę.

API.PL

Festiwal Tkanin 2021 odbywał się w dniach 15-18 czerwca br. w centrum demonstracyjnym API.PL w Aleksandrowie Łódzkim. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostały tkaniny, podłoża i drukarki, przeznaczone do produkcji wielkoformatowych materiałów reklamowych, tekstyliów promocyjnych oraz materiałów home decor i przedmiotów użytkowych. W Festiwalu Tkanin wzięli udział również kontrahenci API.PL: Epson Polska, SMS Signs Media Solutions, Plotterfilms oraz dostawca podłoża tekstylnego Evolon.

API.PL

Największym zainteresowaniem cieszyły się tekstylia i rozwiązania do produkcji materiałów reklamowych, a przede wszystkim gotowe produkty z tego asortymentu, przygotowane specjalnie na Festiwal Tkanin: leżaki, parasole i standy reklamowe, windery i dywaniki. Odwiedzający interesowali się również nowościami w zakresie zdobienia i personalizacji odzieży, tj.: małą sublimacją, drukiem tonerowym z OKI, drukiem bezpośrednim na koszulkach DTG oraz transferem DTF z wykorzystaniem drukarki Epson SC-F2100 i najnowszej propozycji API.PL – transferu DTF z roli na rolę. W skład zestawu DTF Max 60 wchodzi drukarka rolowa (szer. zadruku 60 cm) oraz sprzęgnięta z nią proszkarka.

API.PL

Podczas Festiwalu Tkanin 2021 zaprezentowane zostały również drukarki sublimacyjne marki Epson o szerokości zadruku od 1,9 m do formatu A4 oraz prasy termotransferowe marki Transmatic.