Wielki Format

Case study: Fabri Sport z Holandii inwestuje w ploter tnący S One firmy Summa

Fabri Sport to firma z regionu Twente w Holandii, która specjalizuje się w dostarczaniu organizacjom (sportowym) wszelkiego rodzaju artykułów promocyjnych i personalizowanych, takich jak koszulki, torby, artykuły papiernicze, power-banki, butelki do napojów i tym podobne.

Aby móc przycinać folie Flex do drukowania na koszulkach sportowych, firma potrzebowała niezawodnej maszyny do cięcia, która wyeliminuje pracę ręczną, a tym samym usprawni proces produkcji. Zaopatrując się w najnowszy ploter tnący S One firmy Summa, znaleźli najlepsze narzędzie do pracy.

Szybkość i precyzja
W ciągu kilku miesięcy od zakupu, pozytywny wpływ plotera tnącego S One na przepływ pracy w firmie jest bardzo usprawniony. Szybkość, dokładność i niezawodność są najważniejszymi zaletami maszyny, które wpłynęły na skuteczność procesów produkcji.

– Na początku mieliśmy pewne problemy z oprogramowaniem, ale dzięki sprawnej współpracy z pracownikami naszego dealera Summa – zostały one szybko rozwiązane. Teraz możemy szczerze powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wydajności maszyny. Szczególnie jej szybkość i precyzja są uderzające i bezkonkurencyjne. Dzięki krajarce S One możemy teraz ciąć folie Flex z łatwością i precyzją. Ale także całe rolki spersonalizowanych naklejek można teraz przetwarzać za jednym razem i tak łatwe, jak to tylko możliwe! – wyjaśnia Max Heitkamp, ​​odpowiedzialny za operacje w Fabri Sport.

Zwiększona produkcja i mniejsze straty materiału

Operatorzy S One wciąż odkrywają wiele funkcji i możliwości maszyny oraz zintegrowanego oprogramowania GoSign. – Jestem pewien, że możliwości plotera Summa S One są niezliczone. Nie możemy się doczekać, aby je odkryć. Precyzja cięcia pozwoliła nam znacznie zmniejszyć marnotrawstwo materiału. Ma to podwójny skutek. Z jednej strony pozwala nam to znacznie obniżyć koszty produkcji. Z drugiej strony minimalizacja odpadów zmniejsza ślad ekologiczny, co jest obecnie ważnym, jeśli nie kluczowym argumentem dla każdej firmy – dodaje Max Heitkamp.

Zainteresowanych ploterami prosimy odwiedzić stronę polskiego dystrybutora tych maszyn, firmę Atrium Centrum Ploterowe z Opola.

www.atrium.com.pl