Artykuły, Artykuły Promocyjne, Etykiety i opakowania, Wielki Format

Cobe UV6090 – odpowiedź na potrzeby zmieniającego się rynku w czasie pandemii

Cobe UV 60

Pandemia odmieniana przez wszystkie przypadki zbiera żniwo. Nie tylko w sensie lockdownów oraz zmniejszenia obrotów, ale również w sensie pomysłowości, jak się w tej trudnej sytuacji odnaleźć. Zmniejszyły się masowe i seryjne zamówienia, wiele firm nie ma z czego żyć. Przetrwa ten, kto lepiej i szybciej dostosuje się do tej nowej sytuacji. Reszta będzie musiała szukać pracy na etacie. Nasi klienci szybko to zrozumieli, tym bardziej, że nasza branża ponosi ogromne straty.

Jednym z pomysłów na zagospodarowanie firmy, w tym i najbliższym czasie w obszarze nadruków jest produkcja jednostkowa lub bardzo niskonakładowa: tabliczek, oznakowań, podkładek, butelek i kubków personalizowanych, kafli, pamiątek, pudełek na limitowane perfumy, kalendarzy, płyt CD, zapalniczek, długopisów, pendrive’ów, case’ów na telefon i wiele, wiele innych gadżetów. Inwestycja w urządzenie jest niewielka, a otwiera ogromne możliwości. Aby ułatwić naszym klientom rozpoczęcie takiej produkcji, wprowadziliśmy do oferty jedne z najlepszych i najstabilniejszych na chińskim rynku małych maszyn UV o obszarze roboczym 63×93 cm. Mamy w Chinach pracownika, który czuwa na miejscu nad sytuacją. To daje nam ogromne możliwości merytorycznej współpracy z producentem maszyn, który dostosowuje jakość maszyn do potrzeb europejskich.

Nasze maszyny Cobe UV6090 mogą pracować na max 3 głowicach (kolor, biały, lakier) i w jednym przejściu mogą wykonać gotowy produkt ze strukturą lakierową włącznie. Jakość druku jest fenomenalna. Nie powstydziłyby się tej jakości najlepsze marki japońskie. Wykonanie maszyny oraz stabilność pracy odpowiada oczekiwaniom europejskiego rynku.

Max grubość zadrukowanych materiałów to 200 mm. Dzięki temu nasz klient otrzymuje narzędzie do otwarcia nowej niszy rynkowej, a jego klientem może być każdy. Skala zapotrzebowania na tego typu produkty jest ogromna, każdy z nas potrzebuje jakiegoś gadżetu czy to dla siebie czy dla najbliższych, na co dzień lub na okoliczność. Gadżetu oryginalnego, często personalizowanego. Możliwość jego wykonania dają właśnie maszyny Cobe UV6090. Druk białym i lakierem zwiększają możliwości pracy na różnych materiałach oraz podnoszą estetykę wykonania. Atrament jest na tyle trwały, że nie zdrapuje się z trudnych materiałów, nawet bez nakładania primera. Można by powtórzyć zużyte już hasło, że mając taką maszynę ogranicza nas jedynie wyobraźnia, ale co powiedzieć, jeżeli tak właśnie jest.

Rynek bogaty jest w ofertę takich maszyn. Jak wybrać tę jedyną? Cobe!
Dariusz Świercz, ADP Polska