Artykuły, Nowości

Ruszyła bezpłatna rejestracja na targi FestiwalDruku.pl!

Ruszyła bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na 13 edycję targów Festiwal Marketingu i Druku, które odbędą się 15-16 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy i poligrafii – dostawcy mediów i maszyn, artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS.

Przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Jak co roku podczas targów odbędzie się konkurs o Złoty Medal, planowane są także konferencje poświęcone branży poligrafii i druku.

– Grono wystawców wrześniowych targów jest imponujące! 170 firm potwierdziło swój udział w wydarzeniu. Teraz czas na odwiedzających – z niecierpliwością czekamy na Państwa, aby razem dokonać reSTARTu branży – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora targów Festiwal Marketingu i Druku. 

Lista wystawców dostępna jest TUTAJWstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży.

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE
15-16 września 2021 r.
EXPO XXI Warszawa, Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.

GODZINY OTWARCIA
10:00 – 17:00