Wielki Format

API.PL zaprasza na prezentację druku żywicznego 25 i 26 maja br.

API.PL organizuje prezentacje najnowszego plotera EPSON SureColor SC-R5010 i technologii ekologicznego druku żywicznego.

Druk żywiczny ploterem EPSON SureColor SC-R5010 umożliwia drukarniom wielkoformatowym, agencjom reklamowym oraz producentom materiałów do home decor, rozszerzenie oferty i pozyskanie nowych zleceń. Drukarki zapewniają obsługę różnorodnych podłoży – są idealnym wyborem dla digital signage i profesjonalnej grafiki, agencji projektowych oraz zakładów produkujących tapety, płótna i zdjęcia. Bezwonny tusz powoduje, że wydruki mogą być używane we wrażliwych środowiskach, takich jak szkoły, szpitale i hotele, a także w zastosowaniach zewnętrznych, które wymagają najwyższej trwałości.

W trakcie prezentacji pokazane zostaną możliwości druku żywicznego na podłożach do home decor: tapetach, canvasach, tekstyliach samoprzylepnych oraz podłożach reklamowych: banery, plakaty. Prezentacje odbędą się w dniach 25 i 26 maja br. w showroomie API.PL w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Okrężna 37, Rąbień.

w celu zapisania się na event należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: ZAPISZ SIĘ NA PREZENTACJĘ