Artykuły Promocyjne

Kornit Digital prezentuje premierowo technologię MAX do druku na tkaninach

Atlas Max, to przełomowy system  wyprodukowany przez izraelską firmę Kornit Digital – światowego lidera w produkcji cyfrowych systemów  drukujących na tekstyliach oraz odzieży. Jest to najbardziej zaawansowana technologia druku na odzieży DTG, kompatybilna z systemem workflow Custom Gateway oraz Konnect.

Jak informuje producent, Atlas Max wyznaczać będzie  nowe trendy w produkcji dużych ilości nadruków na żądanie do zastosowania w branży odzieżowej oraz w branży mody. Nowatorskie rozwiązanie XDI pozwala na trójwymiarowe zobrazowanie  nadruków imitujących haft. Przy zachowaniu wyśmienitej jakości oraz możliwości produkcji średnio 115 szt nadruków/h przez jednego operatora.

Kornit Digital, zaprezentował również nowatorską technologię ActiveLoad, która w znacznym  stopniu zmniejszy obciążenie operatora, podczas przygotowania odzieży do druku. Zdecydowanie wpłynie to na podwyższenie wydajności oraz ciągłości cyklu produkcyjnego.

ATLAS Max, to neutralny pod względem emisji CO2 system, drukujący bardzo trwałe i żywe obrazy na skalę przemysłową, nie generując przy tym szkodliwych odpadów. Warto przypomnieć, iż Kornit Digital posiada własną fabrykę ekologicznych tuszy na bazie wody-Eco Rapid, posiadających certyfikaty GOTS oraz Oeko-Standard.

Kornit, przywiązuje ogromną wagę do zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, dlatego też od dłuższego czasu prowadzi akcję sadzenia drzew. CEO firmy Ronen Samuel, podkreśla, iż rośnie świadomość konsumencka, a produkcja na żądanie to odpowiedź na te potrzeby. Technologia Max definiuje kierunek oraz przyszłość zrównoważonej  produkcji na żądanie, z zachowaniem wysokiej jakości oraz skrócenia czasu produkcji – tym samym szybkiemu zaspokojeniu potrzeb klientów.

Przykład wykorzystania haftu cyfrowego metodą XDI

Kornit Digital jest wiodącym producentem przemysłowych rozwiązań do druku bezpośredniego na odzieży.

AMATEC POLSKA SP. Z O.O. jest autoryzowanym przedstawicielem izraelskiego producenta w Polsce.

www.amatec.pl