Wielki Format

Nowość od Mutoh – Premiera modelu 1682WR

Firma Mutoh wydaje kolejny ploter do druku sublimacyjnego – Mutoh 1682WR. Japoński producent tych drukarek ogłasza, że w urządzeniu zastosowano szereg nowatorskich technologii, dzięki którym maszyna uzyskuje wyższą prędkość druku, zachowując w dalszym ciągu doskonałą jakość wydruków i nasycenie kolorów.

Do najważniejszych nowych technologii należy druk zmienną kroplą – Variable Dot, Intelligent Interweaving zapobiegający paskowaniu druk „chmurą” lub „mgłą” oraz Mutoh Drop Master, czyli automatyczna kalibracja wysokości głowicy do grubości materiału. Maksymalna szerokość zadruku to 1615 mm. Dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia plotera w ciężki system rozwijająco-nawijający o udźwigu do 100 kg.

64-calowy XpertJet 1682WR to szybka wodna drukarka atramentowa z nową platformą, która oparta została na rozwiązaniach wykorzystywanych w serii XpertJet. XPJ-1682WR zapewnia lepszą użyteczność i zmniejsza obciążenie operacyjne, co zapewnia wysokiej jakości wydruki, wysoką produktywność i przyjazną dla użytkownika obsługę. Nowo opracowany wielostopniowy system zwiększania ciśnienia zwiększa stabilność podajnika dla szerokiej gamy mediów.

Oryginalny atrament termosublimacyjny Mutoh zapewnia optymalną jakość druku i szeroką gamę kolorów. Atrament jest dostępny w 4-kolorowej konfiguracji CMYK i 7-kolorowej (CMYK, Lc, Lm, Lk,). Worki na atrament o dużej pojemności (1000 ml lub 2200 ml) z nowymi pojemnikami na atrament z dostępem od przodu umożliwiają przedłużone, ciągłe drukowanie. XPJ-1682WR zapewnia wysokiej jakości grafikę na szerokiej gamie materiałów, takich jak grafiki na targi, niestandardowe projekty wnętrz, odzież, stroje sportowe i inne.

Więcej informacji na temat ploterów Mutoh  w firmie Atrium Centrum Ploterowe, która jest polskim dystrybutorem tej japońskiej marki.

www.atrium.com.pl