Wielki Format

Nowa kolekcja atramentów Nazdar® w ofercie DiPrinter

Nowa kolekcja atramentów UV-LED w ofercie DiPrinter to odpowiedź na potrzeby klientów posiadających drukarki z atramentem utrwalanym światłem UV marki Mimaki®

Atramenty Nazdar® z serii 706, 707 oraz 708, jako pierwsze pozwalają na proces konwersji  w bardzo szybkim czasie i bez strat finansowych. Niewątpliwą zaletą całej serii atramentów jest ich konstrukcja, gdyż cała seria tuszy została zaprojektowana w technologii Plug-and-Play, która pozwala na bezproblemowy proces wymiany atramentów OEM serii LUS120, LUS150 oraz LUS170 na alternatywne tusze Nazdar®.

Bazując na swoim doświadczeniu, DiPrinter przekonuje, że proces instalacji nowych atramentów może nieść za sobą pewne wątpliwości, które często mają wpływ na cały obszar produkcyjny. Typowy proces wymaga wiedzy z zakresu obsługi posiadanej przez klienta drukarki, lecz w przypadku Plug-and-Play jest zupełnie inaczej. Technologia Plug-and-Play to przede wszystkim wygoda, korzyści finansowe oraz bezproblemowa kontynuacja prac, ponieważ każdy kolor może być wymieniony osobno, dzięki czemu klient nie ponosi strat w postaci niewykorzystanego atramentu.

– Od wielu lat z powodzeniem oferujemy tusze typu Plug-and-Play do drukarek UV Canon Arizona oraz Fujiifilm, dlatego ucieszyła nas informacja, o pojawieniu się nowego rozwiązania w postaci atramentów do systemów drukujących Mimaki®. Wybierając producenta atramentów zwracaliśmy uwagę na jakość oferowanego produktu oraz standardy jakie producent zapewni Klientom. Pod uwagę wzięliśmy również przyszłość związaną z rozwojem nowych rozwiązań – podkreśla Piotr Słotwiński, właściciel marki DiPrinter.

Ważnym elementem wprowadzenia nowego produktu do oferty jest wykonanie beta testów, które odbywają̨ się̨ na urządzeniach będących w ciągłej eksploatacji. Jest to możliwe dzięki uprzejmości agencji reklamowych oraz firm produkcyjnych na całym świecie, w tym w Polsce. Jest to najlepszy sposób na przeprowadzenie testów wynikających z różnorodności zadrukowywanych materiałów, jak i specyfiki pracy, która pozwala ocenić́ jakość wydruku w kilku trybach produkcyjnych.

– Biznes atramentowy bardzo często opiera się̨ na opiniach i rekomendacjach, dlatego sądzę̨, że tym działaniem producent atramentów Nazdar udowadnia, jak bardzo dba o wizerunek firmy i marki w skali globalnej. Bardzo dobrze wykonane testy oraz pozytywna rekomendacja to 90% sukcesu, pozostałe 10% to atrakcyjna cena – dodaje Michał Czumaj Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie DiPrinter.

Najważniejsze cechy atramentów Nazdar®:

  • Chemicznie kompatybilne z tuszami OEM
  • Bliskie dopasowanie kolorów do zestawu atramentów OEM
  • Dedykowany do elastycznych oraz sztywnych podłoży
  • Długotrwała odporność na skutki degradacji UV i blaknięcia koloru
  • Ulepszona przyczepność
  • Gwint pojemnika przeznaczony do Mimaki®.
  • Kompatybilny chip dla serii LUS120/LUS150/LUS170

Seria tuszy DiPrinter: Superior M120 /  Superior M150 / Superior M170
Rekomendacja firmy Artgraf – Mimaki JFX500

Więcej informacji na www.diprinter.com oraz ww.nazdar.com