Etykiety i opakowania

Summa F1612 w hiszpańskiej firmie poligraficznej Comeco Gräfico SLU

Comeco Gräfico SLU jest wiodącą firmą poligraficzną i graficzną z ponad 25-letnim doświadczeniem w działalności cyfrowej, offsetowej i poligraficznej. Comeco Gráfico jest częścią Vocento Group, wydawcy gazety ABC oraz wiodącej grupy prasowej i medialnej w Hiszpanii. Produkty graficzne, zarówno w dużych, jak i małych nakładach, takie jak czasopisma, gazety, katalogi i artykuły papiernicze, są produkowane codziennie. Od połowy 2019 roku Summa F1612 pomaga firmie w przetwarzaniu wszelkiego rodzaju materiałów, szczególnie dla przemysłu opakowaniowego, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Spersonalizowane, perfekcyjnie wykończone opakowanie

Branżą, na której koncentruje się Comeco Gráfica, jest szybko rozwijający się przemysł opakowaniowy, w szczególności opakowania niestandardowe i prototypowe. Zapotrzebowanie na tego typu opakowania rośnie z roku na rok, dlatego firma potrzebowała solidnego, uniwersalnego plotera tnącego, który z łatwością sprosta niebotycznym wymaganiom bez utraty jakości.

– Od jakiegoś czasu obserwujemy znaczny wzrost zapotrzebowania na niestandardowe opakowania. Ploter płaski F1612 ułatwia obróbkę wszelkiego rodzaju materiałów opakowaniowych dzięki wielofunkcyjnej głowicy, która może pomieścić do trzech modułów. W ten sposób różne techniki – takie jak cięcie i bigowanie – można wykonać na materiale za jednym zamachem. Summa F1612 to po prostu idealny koń roboczy, który codziennie spełnia kryteria produkcyjne naszej firmy –wyjaśnia Pedro Iglesias, kierownik działu produkcji w Comeco Gráfica.

– Poza tym wiele prac związanych z prototypowaniem jest doskonale obsługiwanych przez ploter płaski F1612. Prototypowanie jest pierwszym i najważniejszym krokiem w tworzeniu jakościowego produktu końcowego. Ma to znaczący wpływ na decyzje naszych klientów, dlatego musimy mieć pewność, że nasze prototypowe opakowanie jest wykończone bezbłędnie. Dzięki F1612 możemy być pewni, że nasze prototypy doskonale reprezentują naszą markę i są nienagannie wycięte – kontynuuje Pedro Iglesias.

Wszechstronność połączona z łatwością obsługi

Najważniejszymi powodami, dla których Comeco Gráfica wybrała ploter płaski F1612, była jego wszechstronność, solidność, idealna równowaga między jakością i ceną oraz wsparcie techniczne i posprzedażowe.

– Praca z Summa F1612 jest prosta i przyjemna. Wszechstronność maszyny w połączeniu z modułowym systemem oprzyrządowania i wieloma przyjaznymi dla użytkownika funkcjami sprawia, że ​​jest to maszyna bardzo łatwa w obsłudze. A w mało prawdopodobnym przypadku pojawienia się drobnych problemów, zawsze możemy liczyć na dobrze zorganizowane wsparcie techniczne i posprzedażowe firmy Summadodaje Oscar Torres, operator F1612 w Comeco Gráfica.

Więcej o ploterach do produkcji opakowań na stronie dystrybutora marki Summa w Polsce pod adresem:

www.atrium.com.pl