Aktualności, Wielki Format

Firmy dołączają do AkcjiPomagamy #sPRINTem

Z początkiem roku firma LFP Industrial Solutions poinformowała o uruchomionym autorskim programie Pomagamy #sPRINTem, którego celem jest popularyzacja wśród pracowników zdrowia, aktywności fizycznej, a także idei wspólnego spalania kalorii, a co najważniejsze pomagania dzieciom i młodzieży, w lepszym starcie w przyszłe, dorosłe życie. Teraz do akcji dołączają firmy.

Ponieważ mieniony rok upłynął pod znakiem społecznego dystansu i ekonomicznej niepewności wiele osób z różnych firm przystanęło i dopuściło do siebie refleksję nad tym, co – w biznesie, ale również życiu – najważniejsze. Jedną z takich firm była LFP Industrial Solutions, która podsumowała mijający rok i uznała, że pomimo iż poprzedni rok był pełen wyzwań to rozwinął w wielu aspektach nowe spojrzenie, a także nauczył wszystkich pokory. Tym samym firma postanowiła podziękować swoim Klientom, którzy pomimo wielu zaskakujących i trudnych momentów postanowili obdarzyć LFP Industrial Solutions zaufaniem i wybrali go na swojego dostawcę maszyn poligraficznych.

Firma LFP Industrial Solutions zdecydowała, że będzie regularnie przez okres 12- miesięcy wspomagać finansowo najmłodszych wychowanków Fundacji ESPA w ich dążeniu do zdobywania wiedzy oraz rozwijania talentów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż dzięki przekazanym dedykowanym wsparciu finansowym dla 12-stki dzieciaków Fundacji ESPA, rok 2021 będzie rokiem szans dla wychowanków, które ze względu na różne przyczyny rodzinne, środowiskowe czy finansowe nie są w stanie rozwijać swoich pasji oraz wykształcenia.

Rozszerzenie akcji

Od kilkunastu tygodni w różnych częściach Polski na ulicach, w parkach czy w lesie można spotkać pracowników firmy LFP Industrial Solutions, którzy uprawiają sport jednocząc się w społecznej sprawie. Inicjatywna zaczęła budzić zainteresowanie Klientów, dlatego też Organizator zdecydował o rozszerzeniu Akcji o Klientów i Partnerów firmy. Osoba biorąca udział w wyzwaniu, która spali najwięcej kalorii może otrzymać wyróżnienie „Wzorowego Pomagacza w Akcji #sPRINTem”. Do pomocy można przystąpić w dowolnym momencie 2021 roku poprzez dołączenie do Grupy „Akcja pomagamy #sPRINTem”.

https://www.lfp-industrial.pl/sprintem/