Etykiety i opakowania, Druk Cyfrowy

Idealne rozwiązanie dla wysyłek – bez pudełka i do tego ekologicznie

Poszukujący opakowania do wysyłki swoich produktów, i to takich, które pozwolą się wyróżnić od standardowych pudełek, kartonowych kopert czy opakowań foliowych mogą sięgnąć po rozwiązanie E-Green, które znajduje się w ofercie Europapier Polska.

Są to koperty wyposażone w poszerzane wstawki boczne i spodem nawet do 120 mm. Wykonane w 100% z mocnego papieru typu kraft, w pełni nadają się do ponownego przetworzenia i biodegradacji. Jednym słowem są ekologiczne. Dostosowują się do zawartości, dzięki czemu zredukowana zostaje objętość przesyłki. Posiadają klapkę zamykającą o szerokości od 86mm do 100mm i 2 paski zamykające, co umożliwia dwukrotne otwarcie ponowne i zaklejenie koperty. Struna z perforacją umożliwia szybkie i łatwe otwieranie koperto-torby. Występują w wielu rozmiarach: C5, B4, M+, M, L i XL.

E-Green to bardzo efektywne i innowacyjne rozwiązanie dla towarów, które nie wymagają sztywnego opakowania. Mogą służyć do: odzieży, obuwia, kosmetyków czy towarów paczkowanych. Dzięki takiemu opakowaniu można wyróżnić się pośród innych firm, przy okazji pokazując, że dbamy o ekologię i środowisko.

Więcej informacji: TUTAJ