Druk Cyfrowy

Urządzenie wielofunkcyjne MC883 firmy OKI otrzymało nagrodę Office Oscar magazynu OEN

Inteligentne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 MC883 firmy OKI Europe otrzymało nagrodę Office Oscar magazynu OEN w uznaniu za innowacyjne funkcje i wartość, którymi może wzbogacić organizacje w wielu sektorach. Nagroda OEN Office Oscars jest przyznawana firmom za nowe produkty, usługi lub inicjatywy, które podnoszą poprzeczkę pod względem standardów, doskonałości, jakości i wartości.

Nagroda jest najnowszym wyróżnieniem dla modelu MC883, który został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu miejsc pracy w najbardziej wymagających branżach, takich jak usługi profesjonalne, służba zdrowia i budownictwo. W 2020 r. urządzenie MC883 otrzymało również nagrodę Editor’s Choice Award czasopisma Print IT Reseller.

W sektorze usług profesjonalnych, gdzie szybkie, dokładne i bezpieczne zarządzanie dokumentami jest kluczowe do spełnienia potrzeb klienta, MC883 umożliwia uwierzytelnianie za pomocą kodów PIN i ID, aby stale zabezpieczać poufne dokumenty, jednocześnie oferując pełną możliwość śledzenia. W czynnym przez całą dobę sektorze służby zdrowia, inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia nieprzerwane wsparcie, oferując całodobową dostępność i zachowując poufność informacji. Identyfikatory, karty pacjentów i informacje medyczne mogą być drukowane, skanowane, przechowywane i wysyłane oraz pozostają dostępne o każdej porze dnia. Grupy robocze z branży budowlanej mogą polegać na urządzeniu MC883, które pomaga przestrzegać harmonogramu projektów oraz dbać o zadowolenie klientów, zapewniając nieprzerwaną możliwość drukowania i skanowania dokumentów i planów w wysokiej jakości w dowolnym czasie. Ponadto, dzięki łatwej, samodzielnej konserwacji urządzenia, użytkownicy mogą serwisować urządzenie w każdych warunkach bez potrzeby korzystania z usług wyspecjalizowanego inżyniera.

– Inteligentne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 MC883 firmy OKI to wysoka jakość druku i oszczędność czasu, pieniędzy oraz miejsca. Urządzenie MC883 jest mile widzianym dodatkiem w najbardziej wymagających miejscach pracy, takich jak placówki służby zdrowia, za co zdobyło jedną z naszych cenionych nagród Office Oscars. Dzięki ergonomicznej konstrukcji urządzenie jest łatwe w obsłudze i utrzymaniu, zapewniając profesjonalną jakość i bezpieczeństwo, dzięki czemu firmy mogą działać bez zakłóceń — podkreśla Clare Brooks, redaktor OEN.

Wszechstronny i łatwy w użyciu model MC883 został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Dzięki pionierskiej cyfrowej technologii LED firmy OKI to inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia doskonałą ostrość tekstu i wyjątkową jakość druku kolorowych obrazów w bardzo wysokiej rozdzielczości 1200 × 1200 dpi na nośnikach o różnych rozmiarach (od A6 po banery 1,3 m) i gramaturze (do 256 g/m2).

– Połączenie łatwych w konfiguracji opcji przepływu pracy z przyjazną dla użytkownika konstrukcją i wyraźnym, kolorowym drukiem w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi sprawia, że MC883 sprawdza się w branżach wymagających niezawodnego drukowania – mówi Polfai Ng, menadżer ds. marketingu produktów w firmie OKI Europe Ltd. „To inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wszechstronność firmom o złożonych wymaganiach w zakresie druku, potrzebną do uproszczenia obiegów pracy bez wpływu na wydajność lub produktywność, za sprawą elastycznego oprogramowania, wysokowydajnych podzespołów oraz otwartej architektury platformy sXP.

W tych trudnych czasach organizacje i firmy wymagają jak najwięcej wsparcia, a oprócz przedłużonej 3-letniej gwarancji przyznawanej podczas rejestracji produktu w ramach kampanii „Adapt Today” firma OKI oferuje pakiet Business Agility o przybliżonej wartości 2200 PLN* przy zakupie modelu MC883 i zestawu tonerów CMYK.

Pakiet obejmuje bezpłatną** sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik. Te narzędzia i zasoby zostały zaprojektowane, aby pomóc firmom szybko dostosować komunikaty i oznakowania klienta do zmieniających się warunków, takich jak przestrzeganie wytycznych rządowych lub reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na dostawcach zewnętrznych.

www.oki.com/pl

Obowiązuje regulamin. Podane wartości są wartościami przybliżonymi.

** Wymagana rejestracja