Wielki Format

Kompletny zestaw do produkcji znaków drogowych

Atrium Centrum Ploterowe prezentuje kompletny zestaw do produkcji znaków drogowych jakim jest EFI H1625-RS + Ploter tnący Summa F + laminator Neolt.

Efi H1625 RS

Dzięki drukarce EFI H1625-RS z atramentami 3M możecie Pańtwo produkować różnego rodzaju znaki drogowe spełniające wymagania dotyczące ruchu drogowego. Urządzenie pozwoli także na produkcje oznakowania tymczasowego, i niecertyfikowanego, znaków bezpieczeństwa, informacji turystycznych, kierunkowskazów, itp. Technologia cyfrowa gwarantuje, stały i niski koszt produkcji w każdym nakładzie, od jednego do setek egzemplarzy.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Ploter 1.60 m drukujący bezpośrednio na nośnikach odblaskowych 3M w rolkach, arkuszach i  bezpośrednio na mat. sztywnych. Druk cyfrowy eliminuje wieloetapowy proces produkcji ręcznej (np. wycinanie).
 • Drukarka wykorzystuje 6 kolorów (CMYKBR) zgodnych z kolorystyka znaków drogowe. 8-poziomowa skala szarości i zmienna wielkość kropli atramentu, zapewni jego niskie zużycie i doskonała jakość grafiki.
 • Wysoka jakość druku cyfrowego spełnia wymagania jakie są stawiane znakom drogowym.
 • Ostre kontury, wyraźny tekst i płynne przejścia kolorów pozwolą produkować wysokiej jakości oznakowanie turystyczne, informacyjne i inne.
 • Technologie EFI i 3M zapewniają:
  • spełnienie wymagań dotyczących koloru, odporności na blakniecie, długowieczności, współczynnika odbicia i jakości znaków drogowych
  • kompletny Matched Component System z gwarancja do 12 lat*
 • Drukarka produkcyjna o wydajności do 18 m2/h na nośniku o szerokości 122 cm w trybie druku certyfikowanego. Umożliwia druk bezpośrednio na materiałach odblaskowych bez etapów poprzedzających i następujących po procesie, oszczędzając czas, obniżając koszty transportu i zwiększając zyski
 • Roczna gwarancja na Enhanced Service Program (ESP) dla drukarki i oprogramowania Fiery® XF.

Summa Seria F

Seria stołowych ploterów tnących Summa F, to „szyte na miarę” kombajny, które znajdą zastosowanie od poligrafii przez reklamę po produkcję przemysłową. Wielonarzędziowe systemy tnące (plotery tnąco-frezujące) Summa serii F to kilka kilka modeli o różnych rozmiarach stołów roboczych: Summa F1612, Summa F1432, Summa F1832, Summa F3230 oraz Summa F3232.

Laminator Neolt Shield

Laminator Shield jest efektem kilkuletniej pracy inżynierów. Zastosowane technologie sprawiają iż jest to wydajny laminator wyposażony we wbudowaną sprężarkę, gwarantującą ciągły i stały docisk rolek laminujących. Zaawansowane systemy kontroli automatycznie dostosowują parametry pracy.

Więcej informacji: www.atrium.com.pl

KL