Nowości

18.03.2021 – już III edycja #PrintOnWebinAir

#PrintOnWebinAir to kolejny projekt, będący realizacją celów statutowych Stowarzyszenia. Pierwsze spotkanie z cyklu webinarów zostało zorganizowane z końcem listopada i jego celem była prezentacja rozwiązań mogących pomóc odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości.

Z kolei druga edycja była dobrą okazją do tego, aby ponownie spotkać się i porozmawiać w szerszym gronie o kierunkach rozwoju, trendach jakie będą panować na rynku oraz o tym jakie wyzwania stoją przed branżą poligraficzną.

– Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego od kilkudziesięciu lat zajmuje się wymianą doświadczeń, organizacją szkoleń i seminariów specjalistycznych. Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia jest szeroko rozumiana współpraca i wzajemna pomoc w obrębie działalności członków. W nowej post-pandemicznej rzeczywistości chcemy jeszcze mocniej jednoczyć naszą branżę w celu dalszego jej rozwoju – informuje Jacek Stencel, Prezes Stowarzyszenia.

– Zarówno pierwsza jak i druga wideokonferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego też na prośbę Uczestników zdecydowaliśmy o trzeciej już edycji, która jest kontynuacją rozmów nt. przyszłości rynku poligraficznego – dodaje Joanna Zjawin, Dyrektor Stowarzyszenia.

#PrintOnWebinAir3 będzie obfitował w interesujących Prelegentów, wśród których znajdą się przedstawiciele firm usługowych, drukarni oraz projektant zdobień tekstyliów. Dodatkowo swoje spostrzeżenia w kontekście przyszłości branży, przekażą nam specjalnie zaproszeni organizatorzy znanych branżowych targów.

ostatnie edycje można przypomnieć sobie na poniższych filmach:

Wydarzenie jest objęte patronatem OOH magazine.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji: KLIKNIJ