Druk Cyfrowy

MBO świętuje rocznicę połączenia z KOMORI specjalną edycją falcerki

Wiosną br  minie już  rok od przejęcia  Grupy MBO przez Korporację KOMORI. Z tej okazji MBO wprowadza na rynek falcerkę kombi K32 KSE, jako jubileuszową edycję w atrakcyjnej cenie z bardzo wszechstronnym pakietem wyposażenia. Jednak ta oferta jest ograniczona czasowo i jest dostępna tylko w okresie 01.03.- 31.08.2021.

Zastosowany w nazwie maszyny skrót „KSE” oznacza „KOMORI Special Edition”. Zgodnie z tym falcerka kombi została zaprojektowana w kolorach KOMORI, czyli ciemnoszarym i białym. Oczywiście K32 KSE oferuje znacznie więcej niż tylko atrakcyjny wygląd; ma wiele zalet technologicznych. Nadaje się do formatu B1 / 70 x 100 cm. Jubileuszowa edycja jest dostępna w dwóch stałych wersjach: jako manualna i zautomatyzowana falcerka.

Oba warianty są wyposażone w sterowanie maszyną M1 Advanced, obsługiwane za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego. Dołączone jest również oprogramowanie z bezpłatną usługą zdalnej konserwacji RAS. Podawanie arkuszy odbywa się za pomocą paletowego nakładania. Łamy równoległe są wyposażone w wałki składające Virotec i zawierają kasetę wałka narzędziowego, która skraca czas ustawiania. Oferowany pakiet obejmuje dodatkowy komplet pasów transportowych w obu wariantach; po dwa w składaniu krzyżowym i na trzecim łamie.

Ręczna wersja K32 KSE ma cztery kasety z regulowanym deflektorem, a także wałki narzędziowe na trzecim łamie. Do tego dochodzi odbieranie SBAP46ME.

Wersja automatyczna zawiera sześć zautomatyzowanych kaset. Ponadto zastosowano tu sterowane automatycznie, zarówno wałki składające w łamie równoległym i wałki narzędziowe w trzecim łamie. Pakiet zawiera najnowszy system odbierania MBO, A80. To odbieranie jest w pełni zintegrowane ze sterowaniem falcerki. Wszystkie funkcje można wykonać z dowolnego ekranu. Ponadto A80 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowania robota MBO CoBo Stack. A80 oferuje bardzo łatwy dostęp i rozbudowaną automatyzację, umożliwiając szybką i prostą konfigurację.

Ta jubileuszowa edycja falcerki będzie dostępna tylko przez ograniczony czas, więcej informacji na temat tej oferty można znaleźć na stronie MBO.

www.reprograf-grafikus.com.pl