Artykuły Promocyjne

Warsztaty Akademii Lasera już 25-26 marca 2021 r. w Bytomiu

Colop Polska serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych technologią laserową w dniach 25-26 marca 2021 r. do Bytomia na warsztaty Akademii Lasera.

więcej informacji posiadamy na jego temat, tym lepszą ofertę możemy stworzyć dla klientów! Akademia Lasera to szkolenie z zakresu zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zaprezentowana zostanie praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz znakowarce fibrowej. Pokazane zostaną procesy grawerowania, znakowania i cięcia laserem różnych materiałów.

Akademii Lasera oferuje inspirację do nowych rozwiązań, nowe kontakty w branży, dostęp do oferty specjalnej na zamówienia, szansę na więcej zleceń, pakiet próbek, certyfikat i wiele innych korzyści.

Na Akademii Lasera można poznać techniczne wskazówki, nowe materiały do obróbki laserowej oraz zdobyć praktyczną wiedzę na temat technologii laserowej.

Nadrzędnym celem szkolenia jest dostarczenie obszernych i wyczerpujących informacji na temat: zaawansowanych metod obróbki materiałów laserami CO2, innowacji i rozwoju w dziedzinie technologii laserowych, niekonwencjonalnych metod ułatwiania pracy z laserem, materiałów do obróbki laserowej, nowości materiałowych i pomysłów ich wykorzystania, bezpiecznej i prawidłowej pracy z laserem, umiejętności konstruowania oferty usługi oraz rozpoznania klienta i budowania trwałych więzi handlowych.

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ?
Akademia Lasera 2.0 to: nowości materiałowe, techniczne wskazówki, praktyczne ćwiczenia, testy materiałów, indywidualna praca na laserze i wiele innych…

CZEGO SIĘ DOWIESZ? Jak wzbogacić ofertę usług? Jak dalej rozwijać swój biznes? Jak podnieść efektywność pracy urządzenia?

CO ZYSKUJESZ?  Nowe kontakty w branży, Inspiracje do nowych rozwiązań, Szansę na więcej zleceń, Dostęp do oferty specjalnej na zmówienia, Pakiet próbek oraz Certyfikat.

Więcej informacji: TUTAJ