Druk Cyfrowy

IwarePrint zaprasza na konferencję Podzlecania Druku On-line już 19.03.2021 r.

Wydarzenie on-line, dedykowane jest dla firm z branży poligraficznej, które interesuje temat outsourcingu, dropshippingu, automatyzacji procesów w druku. 

Dzięki udziałowi w Konferencji uczestnicy poznają liderów poszczególnych segmentów rynkowych i ich ofertę, nawiążą współpracę z innymi Drukarniami i Agencjami reklamowymi, poznają możliwości pełnej automatyzacji outsourcingu w module Podzlecania IwarePrint, dowiedzą się jak w łatwy i szybki sposób Udostępniać swoje produkty innym Drukarniom i  Agencjom oraz jak poszerzyć sprzedaż o rynki zagraniczne.

To wydarzenie dla Agencji reklamowych, Drukarni, Grafików i tych wszystkich, którzy chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny.

To wydarzenie także dla tych, którzy chcą poszerzać swoją ofertę sprzedaży, otwierać nowe kanały sprzedażowe i oferować swoje własne produkty i usługi innym drukarniom i agencjom, realizując dla nich druk i produkcję. Wydarzenie IwarePrint powinno zatem trafić zarówno do tych, którzy już teraz chcą Udostępniać swoje produkty innym, jak i tych, którzy mogą chcieć je Podzlecać.

Całość wydarzenia związana jest z Modułem Podzlecania w systemie IwarePrint. Moduł, który umożliwia automatyzację outsourcowania produktów i procesów produkcyjnych między drukarniami i agencjami reklamowymi. Moduł, który od momentu premiery (2018 r) jest najczęściej wybieranym modułem w systemie IwarePrint. Wreszcie moduł dzięki, któremu możesz podjąć współpracę z ponad dwudziestoma drukarniami, które umożliwiają zaciągnięcie na Twój sklep on-line ponad 400 różnych produktów. Poczynając od wizytówek, plakatów, kończąc na smyczach, otwieraczach, czy kubkach reklamowych.

Oprócz przedstawicieli IwarePrint swój udział w Wydarzeniu już teraz potwierdziły takie firmy jak (kolejność alfabetyczna): Drukexpress.pl, Drukujtaniej.pl , E-druk.pl , Mprint, Printagram, Spiroprint, Wydrukujemy.to  Liczba Prelegentów wraz z zbliżającym się wydarzeniem będzie rosnąć. 

To wreszcie wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać narzędzia, które ułatwią im pracę codzienną w Poligrafii. Zaprezentujemy działanie Kreatora jak również zaprezentujemy najnowszy Moduł Preflight, który umożliwia automatyczne sprawdzanie i poprawianie plików przesyłanych przez Klientów Twojej drukarni i agencji reklamowej.

Program Konferencji

10:00 – 11:30 – Podzlecanie z IwarePrint

12:00 – 13:30 – Outsourcing / Dropshipping

14:00 – 15:30 – Niezbędne narzędzia do pracy

Między blokami wykładowymi, będziemy robić 30 minutową przerwę podczas, której pokażemy Wam jak łatwo i szybko uruchomić swoją własną drukarnię on-line dzięki systemowi IwarePrint.

Rejestracja & więcej informacji: TUTAJ