Druk Cyfrowy

Dni otwarte plotera bigująco-tnącego z podajnikiem iEcho PK – online i tradycyjnie

Akonda zaprasza na dni otwarte plotera tnąco-bigującego z automatycznym załadunkiem iEcho PK. Po raz pierwszy dni otwarte odbędą się w formie mieszanej – on-line w czwartek 4.03, w dwóch sesjach o 10.00 i 15.00 oraz tradycyjnie w piątek 5.03 w siedzibie firmy w Piasecznie.

Plotery iEcho serii PK wyposażone są w nóż oscylacyjny do cięcia tektury falistej i materiałów spienionych, noże wleczone do cięcia kartonów, papieru i nacinania papieru samoprzylepnego przy produkcji naklejek czy etykiet (także z roli), a także kamerę CCD do pozycjonowania arkusza na stole. Pneumatyczny system bigowania z naciskiem 5kg pozwala na łatwe zaginanie kartonu i papieru po obróbce, gdzie maksymalna gramatura bigowanego materiału to nawet 400g/m2. Zastosowane systemy zapewniają dokładną pracę, unikalny i wysokiej jakości produkt do zrealizowania w krótkim czasie, na ograniczonej przestrzeni. Plotery iEcho dostępne są w 3 rozmiarach – 40x60cm, 53x76cm i 90x120cm. Akonda zaprezentuje najpopularniejszy model – PK 0705 w formacie 53x76cm, ale opowie też po raz pierwszy o nowym modelu PK1209 w rozmiarze 90x120cm.

Akonda zaprezentuje również możliwości rozwoju oferty produktów drukarni o niskonakładowe opakowania kartonowe czy tekturowe. Jest to niezwykle pożądany produkt, czerpiący z wykładniczego rozwoju rynku e-commerce w Polsce. Linia Digital Box Factory pozwala na projektowanie i wykonanie opakowań zgodnie z modelami Fefco dla tektury falistej i Ecma dla kartonu, złocenie wydruku cyfrowego na Qtopic i wycinanie na ploterze iEcho PK, a w skład całej linii wchodzi również soft do projektowania opakowań

Rejestracja na stronie www.akonda.pl/dniotwarte,.

W czwartek 4.03 taka możliwość będzie podczas prezentacji online o godzinie 10:00 i o godzinie 15:00, w trakcie której specjaliści odpowiedzą też na pytania zadawane na żywo. W piątek 5.03 marca Akonda zaprasza do swojej siedziby w Piasecznie osobiście.