Aktualności, Artykuły

Nowa odsłona wyszukiwarki Dostawcy Mediów i Maszyn – jeszcze większe możliwości

Bardziej intuicyjny interfejs, szersze możliwości prezentacji maszyn i całkowicie nowy layout strony. Serwis Dostawcy Mediów i Maszyn przeszedł gruntowną przebudowę, dzięki czemu czytelnicy jeszcze wygodniej mogą przeglądać dostępne treści, a dostawcy mają więcej możliwości prezentacji swojej oferty.

– Nowa odsłona serwisu to odpowiedź na zmieniające się nieustannie  standardów serwisów internatowych i związanych z nimi wymogów bezpieczeństwa. Postawiliśmy na czytelny i przyjazny użytkownym interfejs, nową wersję wizualną i bardziej e-commercowy wygląd. Mocno skupiliśmy się również na aspektach technicznych, serwis ma dużo efektywniejsze pozycjonowanie, strona stworzona jest także z dużym naciskiem na responsywność – wyjaśnia Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, właściciela wyszukiwarki. 

Dostawcy mają o wiele większe możliwości prezentacji mediów oraz maszyn, zwiększyła się także liczba możliwości reklamowych na łamach serwisu. Na stronie głównej możemy prezentować polecane produkty, bezpośrednio z poziomu serwisu możemy publikować produkty na Facebooku i LinkedIn.

Dowiedz się więcej i zapytaj o reklamę: monika@oohmagazine.pl