Wielki Format

Summa jedną z 50 najlepszych firm branży oznakowań i grafiki

Summa z dumą ogłosiła, że ​​została wybrana przez czytelników magazynu Digital Output Magazine jako jedna z 50 najlepszych firm w branży szyldowo-graficznej i szerokoformatowej w 2021 roku.

Digital Output to wiodący magazyn w Stanach Zjednoczonych, skupiający się na branży znaków i grafiki. Magazyn „Reader’s Choice Top 50” gromadzi czołowych dostawców w dziedzinie grafiki. Wynik zwycięzców opiera się na danych zebranych z internetowego systemu generowania potencjalnych klientów magazynu i obejmuje zainteresowanie czytelników artykułami o druku.

Pokonywanie wyzwań i przekształcanie ich w rozwój

W przeciwieństwie do wielu wyzwań tegorocznych, Summa America znacznie się rozwinęła w 2020 roku. Summa mocno skupiła się na rozwoju biznesu i utrzymywała jasny cel, jakim było opracowywanie nowatorskich rozwiązań, które zwiększają produktywność i eliminują złożoność cięcia.

Summa była w stanie sprostać nieskończonym potrzebom profesjonalistów łącząc wydajność i jakość z wysokim poziomem wszechstronności w swojej gamie sprzętu tnącego. Pozwala to firmom, dużym lub małym, na rozszerzenie oferty produktów i wykończenie ich zgodnie z najwyższymi standardami.

Profesjonalne rozwiązania w zakresie cięcia dostosowane do potrzeb rynku

Wybór firmy Summa przez czytelników Digital Output to duże uznanie dla firmy i jej szeregu profesjonalnych rozwiązań w zakresie cięcia. Summa pokazała, że ​​te rozwiązania wykraczają poza dzisiejsze technologie i opracowała własny pakiet oprogramowania zawierający pakiety zarówno dla ploterów płaskich z serii F, jak i ploterów tnących do winylu. Te intuicyjne i łatwe w użyciu pakiety oprogramowania obejmują wysoki poziom zautomatyzowanych ustawień wstępnych, umożliwiając nawet mniej wykwalifikowanym operatorom korzystanie z dość złożonych wielkoformatowych maszyn do cięcia.

– Rok 2020 był dla Summa i Summa America całkiem niezły, więc jest bardzo satysfakcjonujące, gdy nasza firma oraz wszystkie nasze osobiste wysiłki i praca zostały docenione przez Digital Output . Jesteśmy bardzo zaangażowani w dodanie wielu nowych innowacji w 2021 r. – reasumuje Gary Buck, wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu Summa America.

Plotery Summa można nabyć w firmie Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl