Wielki Format

Cyfrowa premiera drukarek HP Latex serii 700 i 800 już 17 lutego!

17 lutego br. (środa, godz. 11:00) odbędzie się webinar organizowany przez firmę HP wprost z Centrum Demonstracyjnego w Barcelonie i odkryj najnowsze innowacje w zakresie oferty produktów gamy HP Latex.

Ten premierowy pokaz druku urządzeń HP Latex serii 700 oraz 800 odbędzie się w postaci webinaru online. Czas trwania to 1h, prezentacje będą tłumaczone na język polski, obowiązuje rejestracja.

Podczas tego wyjątkowego eventu online:

  • poznamy ofertę oraz weźmiemy udział w pokazach druku drukarek HP Latex serii 700 oraz 800, a także 700 W i 800 W – pierwszych na rynku drukarek HP Latex z białym atramentem.
  • dowiemy się jak rozwijać swoją firmę, zabezpieczając miejsca pracy o wysokiej wartości dodanej i wykorzystując solidną technologię oraz jak podejmować się pracy o wyższej wartości i dotrzymywać terminów, dzięki zrównoważonej przewadze i ekologicznemu podejściu do druku,
  • eksperci HP opowiedzą o tym, jak efektywnie i z sukcesem nowi klienci używają białego atramentu, poszerzając swoją ofertę o produkty zapewniające wysoką marżę i pozwalające na uzyskanie przewagi rynkowej.

Dodatkowe informacje oraz możliwość rejestracji udostępnione zostały na tej stronie.

Więcej o nowej linii HP Latex pisaliśmy TUTAJ.