Artykuły Promocyjne

Nowość: ręcznikowe materiały do sublimacji

Oferta API.PL wzbogaciła się o ręcznikowe materiały do sublimacji. Dzianiny, doskonale nadają się do produkcji różnego rodzaju ręczników: sportowych, plażowych i łazienkowych, w tym również jako nośniki reklamowe.   

W skład materiałów – w zależności od rodzaju – wchodzą włókna bambusowe, bawełna oraz poliester. Proporcje składu również zależą od rodzaju materiału. Wszystkie dzianiny charakteryzują się wysoką chłonnością wody, natomiast materiały z włóknem bambusowym w składzie posiadają właściwości antybakteryjne. Wszystkie materiały posiadają certyfikaty OEKO-Tex.

Dzianiny doskonale sprawdzą się w produkcji ręczników do użytku domowego – kąpielowych oraz plażowych oraz ręczników dla przestrzeni publicznych – dla moteli, hoteli, miejsc agroturystycznych, itp. Możliwość idealnego odwzorowania kolorów w procesie sublimacji sprawia, że materiały mają duży potencjał reklamowy. Oprócz funkcji użytkowej mogą jednocześnie pełnić funkcję środka przekazu. Ręcznik ma silniejsze działanie reklamowe, niż inne formy gadżetów, i z powodzeniem może być wykorzystywany w kampaniach marketingowych oraz jako prezent dla klientów lub pracowników. Atutem materiałów jest ich splot oraz wykończenie, które powodują, że ręczniki są miłe i gładkie w dotyku.

Ręcznikowe materiały do sublimacji z oferty API.PL:

Vesline Subli Bamboo Towel 330
Połączenie trzech włókien tworzących różne struktury na każdej ze stron dzianiny. Zewnętrzna strona welurowa jest miękka i gładka w dotyku, a strona wewnętrzna z frotte z włókien bambusowych i bawełnianych zapewnia wysoką chłonność wody i powierzchnię o właściwościach antybakteryjnych.

Vesline Subli Bamboo Towel 350
Połączenie trzech włókien tworzących różne struktury na każdej ze stron dzianiny. Strona zewnętrzna z polaru jest miękka i gładka w dotyku, bez włosia, a strona wewnętrzna z bambusowego frotte zapewniającego wysoką chłonność wody i powierzchnię o właściwościach antybakteryjnych.

Vesline Subli Towel 350
Połączenie dwóch różnych włókien frotte z przedniej i z tylnej strony dzianiny. Strona zewnętrzna – polar z mikrofibry, jest miękka i gładka w dotyku, bez włosia, a strona wewnętrzna z bawełnianego frotte zapewnia wysoką chłonność wody.

Vesline Subli Cotton Towel 350
Połączenie dwóch różnych włókien frotte z przedniej i z tylnej strony dzianiny. Strona zewnętrzna z weluru jest miękka i gładka w dotyku, a strona wewnętrzna z bawełnianego frotte zapewnia wysoką chłonność wody.

Pełna oferta tkanin do druku sublimacyjnego dostępna na www.api.pl.

KL