Wielki Format

Premiera najnowszej serii ploterów Summa S One

S One to kolejny krok w rozwoju ploterów tnących Summa. Plotery zostały zbudowane całkowicie od podstaw z wykorzystaniem doświadczenia zdobytego przez lata projektowania i budowy ploterów rolowych.

Nazwa S One odnosi się do głównej idei, która stoi za rozwojem tej maszyny – producent pozostawia nutę tajemniczości dlaczego idea ta została oznaczona literą „S”, choć możemy się domyślać, jak w przypadku flagowych modeli, niemieckich samochodów luksusowych – chodzi o jakość i technologię. Niezawodność i precyzja to kolejne imiona tego plotera, jak głosi producent.

Co nowego w Summa S One? Zmienia się wygląd, maszyna jest wyposażona w nowy kosz oraz części mechaniczne, które można wyregulować. Ergonomiczny ekran dotykowy jest oświetlony jasnoniebieskim kolorem, co umożliwia operatorowi szybko się po nim poruszać. Summa S One wyposażona jest w rolki Grey Gritt, USB, Ethernet i Wi-Fi,  czujnik OPOS i rozszerzone funkcje wyrównania OPOS.

Plotery z serii Summa S One będą prezentowane na Dniach Otwartych w Atrium Centrum Ploterowe 3-5 lutego (dowiedz się więcej TUTAJ) oraz dostępne do zakupu na www.atrium.com.pl.