Artykuły Promocyjne

26-28 stycznia – event online poświęcony systemom laserowym do cięcia i grawerowania

3 dni, 17 sesji tematycznych i ogromna dawka wiedzy z zakresu systemów laserowych do cięcia i grawerowania – tak zapowiada się wydarzenie online Trotec UK Live – Virtual Exhibition, które odbędzie się w dniach 26-28 stycznia.

Ogromna dawka wiedzy bez wychodzenia z domu

Brytyjski oddział Trotec Laser, austriackiego producenta systemów laserowych, zaprasza wszystkich zainteresowanych na trzydniowe wydarzenie online poświęcone technologii laserowej.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do początkujących użytkowników systemów laserowych do cięcia i grawerowania, jak i tych bardziej doświadczonych. Z prezentowanych treści wiele cennych wskazówek mogą wynieść także osoby, które dopiero planują założenie działalności w branży laserowej. Dzięki formule online uczestnicy mogą zgromadzić przydatną wiedzę bez wychodzenia z domu.

Szczegóły wydarzenia

Trotec UK Live – Virtual Exhibition będzie się składać z 17 sesji tematycznych, podczas których omówionych zostanie szereg tematów związanych z urządzeniami i branżą laserową. Każdy dzień podzielony będzie na dwa bloki – poranny oraz popołudniowy. Podczas sesji tematycznych eksperci Trotec podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą z zakresu urządzeń laserowych do cięcia i grawerowania, obróbki materiałów czy opcji finansowania. Zaprezentują także inspirujące przykłady zastosowań urządzeń Trotec oraz pracę na żywo wybranych maszyn.

Każdy z uczestników może wybrać, do której z sesji dołączy – obowiązuje tylko jedna rejestracja. Interaktywny charakter sesji tematycznych pozwoli uczestnikom na włączenie się do dyskusji i zadawanie pytań za pośrednictwem czatu na żywo. Wszystkie sesje prowadzone będą w języku angielskim. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie producenta. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest TUTAJ.