Aktualności, Artykuły Promocyjne, Bez kategorii, Nowości

Butelki i kubki do grawerowania laserowego w ofercie Trotec

W grudniu producent systemów laserowych rozszerzył swoją ofertę materiałów grawerskich o nowe kolory butelek do grawerowania, a także o zupełnie nową kategorię – kubki termiczne w dwóch rozmiarach.

Idealny prezent na wiele okazji

Butelka lub kubek do grawerowania to stylowy i praktyczny prezent wielokrotnego użytku. Możliwość wygrawerowania na nim grafiki, cytatu lub imienia sprawia, że taki produkt będzie świetnym pomysłem na prezent zarówno pod choinkę lub na urodziny, jak i jako firmowy gadżet. Prezent tego rodzaju to także dobry sposób na ograniczenie wykorzystywania jednorazowych butelek z tworzyw sztucznych. Do świątecznych i noworocznych ozdób doskonale sprawdzi się także inny materiał z oferty Trotec – arkusze wylewanego akrylu z serii TroGlitter. Wykonane na jego bazie produkty przyciągają uwagę nie tylko swoimi żywymi i radosnymi kolorami, ale także błyszczącymi drobinkami brokatu.

Butelki i kubki trafią w gust każdej osoby, dzięki szerokiemu wyborowi kolorów od klasycznej czerni po bardziej wyraziste kolory jak pomarańcz, zieleń czy modne w ostatnich latach kolory – miętowy oraz pudrowy róż. Butelki i kubki z serii Magic to zdecydowanie wyróżniające się produkty wśród nowości za sprawą brokatowej kolorowej powłoki, która znakomicie nadaje się do grawerowania laserowego. Nawet prosty grawerunek umieszczony na produkcie z serii Magic daje wyjątkowy efekt.

Szczegóły produktu

Butelki i kubki termiczne z oferty Trotec wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 304 oraz pokryte zostały warstwą farby, która jest usuwana podczas grawerowania laserowego, odsłaniając znajdującą się pod nią stal. Izolacja termiczna butelek w postaci podwójnych ścianek pozwala na utrzymanie temperatury zimnych napojów do 24 godzin, z kolei gorące napoje zachowają temperaturę do 12 godzin. Kubki wyposażone zostały w pokrywkę i utrzymują temperaturę gorących płynów do 4 godzin, a wlane do nich zimne napoje pozostają chłodne do 8 godzin.

Łącznie w ofercie materiałów grawerskich Trotec pojawiło się aż 20 nowych akcesoriów do grawerowania laserowego. Cały przegląd nowości można znaleźć TUTAJ.

Więcej informacji o firmie Trotec Laser: www.troteclaser.com/pl.