Nowości, Wielki Format

Reprograf-Grafikus przedstawicielem firmy MPS w Polsce

Od lewej: Anton Zhukov (Regionalny Dyrektor Sprzedaży, MPS), Tomasz Naglik (Product Manager, Reprograf-Grafikus) i Marcin Kołatko (Product Manager, Reprograf-Grafikus)
Od lewej: Anton Zhukov (Regionalny Dyrektor Sprzedaży, MPS), Tomasz Naglik (Product Manager, Reprograf-Grafikus) i Marcin Kołatko (Product Manager, Reprograf-Grafikus)

 Firmy MPS i Reprograf-Grafikus podpisały umowę o współpracy, w wyniku czego Reprograf-Grafikus stał się przedstawicielem tego producenta w Polsce i będzie reprezentował markę MPS oferując najwyższej jakości wysokowydajne maszyny  drukujące. MPS projektuje i buduje maszyny do druku etykiet i opakowań elastycznych. Kieruje się przy tym przekonaniem, że za wysoką jakością i wydajnością stoi operator i to pod tym kątem tworzone są maszyny.

Współpraca między MPS a Reprograf-Grafikus została oficjalnie zawarta pod koniec października br. Firma Reprograf-Grafikus jest dostawcą farb fleksograficznych (w tym własnej produkcji) jak i płyt fotopolimerowych oraz reprezentuje wiele wiodących marek produktowych, związanych z branżą poligraficzną.

Firma działa w czterech głównych obszarach flekso szeroko- i wąskowstęgowe, offset,  druk wielkoformatowy oraz urządzenia do pre-pressu, druku i post-pressu.

Mariaż kompetencji technicznych z ugruntowaną pozycją na rynku

Główna siedziba Reprograf-Grafikus mieści się w Warszawie, skąd koordynowane są sprzedaż oraz usługi serwisowe oferowane i wykonywane na terenie całego kraju. W Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m2 oraz prowadzi produkcję farb fleksograficznych.  Trzecia lokalizacja firmy to Kraków, gdzie znajduje się kolejny oddział dystrybucyjny.

– Zdecydowaliśmy się na dodanie oferty firmy MPS do naszego portfolio ze względu na to, iż producent ten reprezentuje dobrze znaną i cenioną markę. Maszyny MPS są synonimem wysokiej jakości rozwiązań poligraficznych. Współpraca  ta jest połączeniem kompetencji technicznych MPS oraz naszej silnej, ugruntowanej pozycji handlowej na rynku, oraz zdolności do świadczenia wsparcia technicznego w Polsce –  mówi Paweł Prokesz, Dyrektor Sprzedaży Reprograf-Grafikus.

Niezawodny partner na lata

– Nasi globalni klienci mają wysokie wymagania wobec dostawców, zwłaszcza w zakresie obsługi serwisowej. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z nowym Partnerem MPS w Polsce, aby zapewnić naszym klientom niezbędne lokalne wsparcie serwisowe.  Reprograf-Grafikus to dla nas nowy, niezawodny partner na dłuższy czas – dodaje Anton Zhukov, Regionalny Dyrektor Sprzedaży MPS.

Partnerstwo pomiędzy MPS a Reprograf-Grafikus zaowocowało już pierwszą sprzedażą urządzenia.  – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po kilku latach sprzedaliśmy w Polsce kolejną maszynę – dodał Zhukov.

Więcej szczegółów na temat tej sprzedaży pojawi się wkrótce.

Related Posts