Nowości, Wielki Format

Webinarium: Nowości Mimaki już 3 grudnia!

Pandemia sprawiła na rynku poligraficznym sporo „zamieszania”. Pokrzyżowała plany wystawiennicze i eventowe. Jednak, ku zaskoczeniu niektórych, sporo się obecnie dzieje. Branża wielkoformatowa czekała na nowości. No i wreszcie są – zaledwie pare tygodni temu firma Mimaki Europe ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej serii „100”, a konkretnie dwóch podstawowych drukarek atramentowych typu roll-to-roll.

Są to UJV100-160 (model UV oraz JV100 -160 (model solwentowy)

Reprograf-Grafikus jako Autoryzowany Dystrybutor na terenie Polski po raz pierwszy zaprezentuje jedną z NOWOŚCI – ploter  UJV100-160 (model UV) . Zaprasza zatem wszystkich  zaciekawionych tematem, do wysłuchania prezentacji w formie Webinarium. Już 03 grudnia o godz. 11:00 Piotr Białowieżec, Product Manager (Reprograf-Grafikus) przedstawi nowy ploter, pokaże różnice w stosunku do innych linii oraz odpowie na pytania uczestników.

– Kto obserwuje rynek ten wie, że Mimaki to producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i systemów tnących, co oznacza, że każda nowość to odpowiedź na potrzeby rynku. Tu chyba nikogo nie trzeba namawiać do udziału – ta wiedza przyda się każdemu, kto myśli o rozwoju firmy i chce rozsądnie podjąć decyzje inwestycyjne. A jaki będzie rok 2021? Zobaczymy! Model UJV100-160 jest już dostępny na rynku od marca na kilku wybranych rynkach, takich jak Rosja i Bliski Wschód – zachęca do udziału przedstawiciel Reprograf-Grafikus.

Rejestracja: TUTAJ

KL 

Related Posts