Druk Cyfrowy, Nowości

Pakiet Business Agility Pack od Oki Europe

Firma OKI Europe oferuje klientom bezpłatny* pakiet Business Agility Pack o wartości około 2200 PLN* w ramach kampanii „Adapt Today”. Oferta jest kolejnym krokiem w nieustających wysiłkach firmy OKI Europe mających na celu pomoc firmom i organizacjom w dostosowaniu się do zmian wywołanych pandemią koronawirusa i reagowaniu na nie.

Pakiet Business Agility Pack obejmuje oprogramowanie i zasoby, które umożliwiają organizacjom szybkie dostosowanie oznakowania i komunikacji wizualnej do zmieniających się warunków, takich jak wytyczne rządowe lub trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na zewnętrznych dostawcach. Oferta jest dostępna dla nowych klientów po zakupie, kwalifikującej się w ramach kampanii, drukarki kolorowej OKI i zestawu oryginalnych tonerów CMYK firmy OKI wraz z rozszerzoną 3-letnią gwarancję po rejestracji produktu. Klienci posiadający już kolorową drukarkę OKI mogą skorzystać z pakietu przy zakupie zestawu oryginalnych tonerów CMYK firmy OKI*.

Pakiet Business Agility Pack obejmuje bezpłatną** sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik.

Usługa The Design Hub, obsługiwana przez firmę Shoppa, to kreatywne oprogramowanie, które zapewnia firmom kompleksową obsługę wszystkich ich potrzeb w zakresie projektowania i drukowania, umożliwiając tworzenie i drukowanie profesjonalnej jakości, w pełni spersonalizowanej komunikacji wizualnej i materiałów marketingowe za pomocą kilku prostych kliknięć. Dzięki niestandardowym plikom multimedialnym/profilom nośników, osadzonym w ustawieniach drukowania The Design Hub, użytkownicy mogą natychmiast drukować na różnych typach i rozmiarach nośników za pomocą jednego przycisku – nie trzeba być specjalistą. The Design Hub pozwala również użytkownikom monitorować poziom materiałów eksploatacyjnych podłączonych drukarek OKI i otrzymywać automatyczne powiadomienia o konieczności zakupu nowych materiałów eksploatacyjnych. Dzięki linkom do autoryzowanych partnerów firmy OKI, odbiór materiałów eksploatacyjnych jest równie prosty co ich zakup, co pozwala na nieprzerwane i bezproblemowe drukowanie.

ABBYY FineScanner to pierwszy inteligentny skaner mobilny wykorzystujący sztuczną inteligencję, który umożliwia skanowanie papierowych dokumentów, takich jak paragony, faktury oraz bony sprzedażowe, i uzyskiwanie doskonałych kopii cyfrowych do drukowania i przechowywania. Dzięki temu wybrana drukarka OKI jest wyposażona w inteligentne funkcje skanowania, co eliminuje konieczność inwestowania w duży skaner biurkowy lub urządzenie wielofunkcyjne.

Pakiet zawiera także różne nośniki do zastosowań charakterystycznych dla danego sektora oraz dostęp do wielu różnych szablonów i grafik, co pomaga firmom w szybkim dostosowaniu oznakowania i komunikacji, pozwalając uniezależnić się od kosztownych i nieterminowych usług dostawców zewnętrznych.

– Od początku pandemii skupiliśmy się na pomocy przedsiębiorstwom i organizacjom w dostosowaniu się do codziennych wyzwań, przed którymi stoją. Obejmuje to pomoc w reagowaniu na zmieniające się wymagania klientów poprzez oferowanie nowych usług, a także zapewnienie zaangażowania i bezpieczeństwa klientów przy jednoczesnym przestrzeganiu zmieniających się oficjalnych wytycznych — mówi Pamela Ghosal, dyrektor generalna ds. komunikacji marketingowej w regionie EMEA w firmie OKI Europe Ltd. – W ciągu ostatnich 6 miesięcy nasze bezpłatne oznakowania i grafiki dotyczące dystansu społecznego pomogły ponad 700 firmom w bezpiecznej i efektywnej pracy. Rozumiemy trudności, z jakimi borykają się firmy, i jesteśmy zaangażowani we wspieranie jeszcze większej liczby firm w ramach kampanii „Adapt Today”. Niemal 80% działalności biznesowej zostało zakłócone przez pandemię koronawirusa1, dlatego umiejętność szybkiego dostosowania się do nadchodzących wydarzeń ma kluczowe znaczenie dla przetrwania. Pakiet Business Agility Pack zawiera oprogramowanie i narzędzia, które pomagają firmom zachować sprawność w trudnych czasach przez zwiększenie elastyczności, rzucając wyzwanie normom i osiągając większą samowystarczalność. Pomoże to w edukowaniu i angażowaniu klientów oraz wpłynie na podejmowane decyzje zakupowe poprzez szybkie i ekonomiczne tworzenie i drukowanie komunikacji wizualnej w profesjonalnej jakości, w firmie i na żądanie.

Oferta dotyczy następujących drukarek OKI:

  • C612
  • C712
  • Seria C800 (C824, C834, C844)
  • Seria MC800 (MC853, MC873, MC883)
  • Pro9431 

Organizacje, które chcą skorzystać z oferty, mogą odwiedzić stronę www.oki.com/pl

* Obowiązuje regulamin. Podane wartości przybliżone.

1Cascade Insights, marzec 2020

KL

Related Posts