Artykuły Promocyjne, Nowości

Drukuj „na okrągło”! Nowa generacja drukarki UV Pegasus Rex 6040

Ta kompaktowa drukarka do przedmiotów cylindrycznych (i nie tylko) to znany i doceniany model z oferty Pegasus. Producent właśnie przedstawił nową wersję maszyny, wyposażoną w dodatkowe funkcjonalności.

Drukarka Pegasus REX to wszechstronna maszyna, która cieszy się popularnością w branży reklamowej i poligraficznej. Ta drukarka o niewielkich gabarytach wyposażona jest w stół roboczy o wymiarach 60 x 40 cm, na uwagę zasługuje też duża wysokość druku – do 18 cm. Dzięki temu Rex drukuje na butelkach, przedmiotach okrągłych i kubkach, ale także na koszulkach, tekstyliach czy szkle oraz w formacie A2. Słowem – to prawdziwy kombajn drukujący ukryty w kompaktowym rozmiarze.

Nowa odsłona Rex

Via Color Pegasus właśnie przedstawił nową wersję tej maszyny. Nowy model posiada liczne usprawnienia, które sprawiają, że obsługa drukarki jest jeszcze wygodniejsza, a finalny efekt wydruku zaspokoi nawet najbladziej wymagających drukarzy.

– Pegasus Rex 6040 nowej generacji wyposażony jest w stół z podsysem i nową, bardziej precyzyjną przystawkę do druku materiałów cylindrycznych, co sprawia, że nadruk na kubkach czy butelkach jest jeszcze dokładniejszy. Maszyna posiada system cyrkulacji białego koloru wraz z mieszadłami w zbiornikach zapobiegającymi rozwarstwieniu atramentu. Nowe, podwójnie chłodzone lampy UV LED z regulacją mocy to kolejna nowość w wyposażeniu maszyny. W drukarce zastosowano również wysokiej jakości niemieckie oprogramowanie RIP ColorGate – wyjaśnia Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

Niewielkie rozmiary, wielkie możliwości

Choć rozmiar tej drukarki jest niewielki, to wachlarz możliwych zastosowań Rexa jest odwrotnie proporcjonalny do jego gabarytów. Maszyna drukuje praktycznie na wszystkim i stanowi doskonałe uzupełnienie zarówno dużych parków maszynowych, jak i niewielkich agencji reklamowych czy nawet małych punktów ksero, które chciałyby poszerzyć portfolio swoich usług.

Najlepszą rekomendacją urządzenia jest możliwość zobaczenia jej w akcji. Poniższe filmy przedstawiają proces zadruku szklanej butelki, jak i drewnianych gadżetów, jak nosidło na piwo czy eleganckie etui na wino.

Butelka do piwa:

Nosidło na piwo:

Eleganckie etui na wino:

Więcej o maszynie można dowiedzieć się TUTAJ.

www.pegasusuv.com

Related Posts