Nowości, Wielki Format

The Wrap Experience 2020 – już 11 i 12 listopada

Z ciekawą propozycją, która ma na celu podtrzymanie relacji z klientami odwiedzającymi corocznie, w listopadzie targi SEMA SHOW w Las Vegas, wyszła platforma szkoleniowa z dziedziny wrappingu – „The Wrap Institute” przenosząc doroczne wydarzenie pn. „The Wrap Experience” do sieci. Odbędzie się ono w dniach 11-12 listopada.

Covid-owa rzeczywistość nie pozostawia złudzeń – ograniczenia w organizacji eventów, a nawet ich całkowite odwołania stały się przykrym faktem. Branże jednak nie poddają się i szukają nowych możliwości spotkania się ze swoimi klientami. Rozkwitają coraz to różne formy spotkań w wirtualnych.

Główną ideą spotkania jest umożliwienie absolutnie wszystkim dołączenia do grona słuchaczy. Co ważne – możliwa będzie interakcja na lini prelegent – słuchacze. Każdy zalogowany użytkownik będzie mógł zadawać pytania ekspertom w czasie rzeczywistym.

Formuła tegorocznego eventu „The Wrap Experience” jest dość innowacyjna, ponieważ wydarzenie będzie współistniało w realu, jak i internecie. Fizyczna lokalizacja wydarzenia to centrum wystawiennicze ISA International Sign Expo, natomiast wirtualnie będzie istniało na specjalnie stworzonej platformie internetowej.

Nawiązując do międzynarodowego zasięgu targów SEMA SHOW, także „The Wrap Experience”  będzie czerpać z wiedzy ekspertów z całego świata. Zaproszeni zostali najbardziej znani i cenieni influenserzy  branży wrappingowej. Spotkanie poprowadzi założyciel Justin Pate – założyciel „The Wrap Institute” – szkoleniowej platformy internetowej branży carwarppingowej.

Polskę będzie reprezentował Rafał Żmuda – certyfikowany aplikator i trener firmy 3M, dorocznie zapraszany do udziału w SEMA SHOW. W tym roku, w ramach „The Wrap Experience”, będzie dzielił się swoją wiedzą i przybliżał proces certyfikacji aplikatorów. Rafał Żmuda jako jedyny w Polsce posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów na certyfikowanych aplikatorów firmy 3M m.in. 3M Endorsed i 3M Preferred /skr./.  Na całym świecie programy 3M są ustandaryzowane, dzięki czemu informacje od trenera z Polski będą użyteczne dla każdego zainteresowanego tematem aplikatora folii, bez względu na to w jakim państwie działa i z jakiego zakątka świata będzie uczestniczył w „The Wrap Experiece”.

Wirtualne spotkanie z Rafałem Żmudą zaplanowane jest na 12 listopada w godzinach 12:00-12:45PM EST, czyli 18:00-18:45 czasu polskiego. „The Wrap Experience” mimo, że jest wydarzeniem odbywającym po raz pierwszy w takiej hybrydowej formie, a przyjmowanie rejestracji od wirtualnej publiczności wciąż trwa, to organizatorzy komunikują, że zainteresowanie jest ogromne.

Rejestracja na platformie jest zupełnie bezpłatna i wciąż możliwia. Zapisy są prowadzone TUTAJ.

KL 

Related Posts